Vogo Tur Otobüs Bileti Al

Vogo Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Vogo Tur Hakkında

Vogo Tur

Vogo Turizm Taşımacılık Limited Şirketi 2018 yılından itibaren ülkemizde faaliyet göstermektedir. Sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olan Vogo Tur, Sakarya ve Kocaeli illeri ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Son model araçlar ile yapılan yolcu taşımacılığında Vogo Tur’un en büyük amacı yolcuların keyifli ve güvenli bir yolculuk yapmasına aracı olmaktır.
 
 Yolcu taşımacılığı ve ulaşım sektöründe yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle hareket eden Vogo Tur, değerli misafirlerine güvenli bir yolculuk imkanı sunmaktadır. Sakarya ya da Kocaeli illerinden birinde ikamet eden kişiler Vogo Tur otobüs bileti alarak, tüm uçuşlarını Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden yapabilirler.
 

 Vogo Tur Seferleri

 
 Vogo Tur otobüsleri Sakarya (Adapazarı), Sabiha Gökçen Havalimanı ve İzmit (Kocaeli) hattı üzerinde ulaşım faaliyetleri göstermektedir. 3 farklı güzergah üzerinde sadece ulaşım hizmeti yapan Vogo Tur otobüsleri kısa sürede yolcuların Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Seferler günlük olarak farklı terminaller üzerinden yapılmaktadır.
 
 Vogo Tur otobüslerinin kalkış güzergahları ise şu şekildedir;
 -Sakarya Kalkış Noktası,
 -Sabiha Gökçen Kalkış Noktası.
 
 Bu alanlar üzerinden Vogo Tur otobüs bileti alımlarını da yapabilirsiniz. Vogo Tur otobüsleri Sakarya Büyükşehir Terminalinde bulunan 1 No’lu perondan hareket etmektedir. Sabiha Gökçen Havalimanında ise Vogo Tur otobüsleri Gelen Yolcu Katından hareket etmektedir.
 

 Vogo Tur Araç Filosu

 
 Vogo Tur otobüsleri Sakarya ve Kocaeli üzerinden Havalimanına ulaşmak isteyen yolcuları taşımaktadır. Yaklaşık olarak bu yolculuk süresi 75 dakika kadar sürmektedir. Uçak seferleri öncesinde yolcuların taşınmasına ve güvenliğine dikkat eden Vogo Tur araçlarını da donanımlı şekilde tercih etmiştir. Yolcuların güvenliği ve rahat bir şekilde gitmek istedikleri noktalara ulaştırmak Vogo Tur firmasının en önemli amaçlarından birisidir.
 
 Küçük ulaşım minibüsleri şeklinde dizayn edilen araç filosu, tamamen yolcu taşımacılığına uygun şekilde tasarlanmıştır. Araç filosu seçilirken yolcuların rahat bir ulaşım sağlaması göz önünde bulundurulmuştur. Bu sayede araç filolarının her birinde yolcular için çeşitli özellikler mevcuttur. Terminallerden hareket eden araç filosu, varış yerine ulaşana kadar yolcuların güvenliğinden ve ulaşımından sorumludur.
 

 Vogo Tur Hizmet Kalitesi

 
 Vogo Tur araçları yolcuların güvenliği için özel olarak üretilmektedir. Koltuk sayısına göre yolcu taşıma hakkı verilen araçlarda özellikle yolcuların rahatlığı düşünülmüştür. Yolcuların rahatlığı için de gerekli olan her türlü düzenek oluşturulmuştur. Yolcu koltukları arası mesafe 58 cm olarak belirlenmiştir. Hareket eden koltuklar sayesinde 75 dakika süren yolculuklar, yolcular için daha rahat geçmektedir.
 
 Havalimanına ulaşım sağlayan tüm araçlarda bir şoför ve muavin bulunmaktadır. Şoför ve muavin yolculuk boyunca yolcuların rahatlığından ve güvenliğinden sorumlu olacaktır. Bununla beraber yolculuk esnasında yolculara sınırsız bagaj hakkı da sunulmaktadır. Bazı otobüs firmalarının aksine Vogo Tur bagaj konusunda bir sınırlama getirmemiştir. Bu sayede yolcular istedikleri kadar bagajı yolculuk esnasında yanlarında bulundurabilirler.
 
 

Vogo Tur İletişim

Telefon: 0850 305 41 41

Adres:
Orhangazi Mahallesi Dinar Sokak No.1 İç Kapı No.11 Sultanbeyli - İSTANBUL

Vogo Tur Seferleri

Vogo Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Vogo Tur SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Vogo Tur firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Vogo Tur firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Vogo Tur otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Vogo Tur otobüs firmasında da geçerlidir.
Vogo Tur otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Vogo Tur biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Vogo Tur otobüs biletini alabilirsiniz.
Vogo Tur otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Vogo Tur otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Vogo Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok