Vivalines Otobüs Bileti

Vivalines Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
8
Genel Merkezi
Istanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
2017
Firma Puanı
0 / 5

Vivalines Hakkında

Vivalines

Vivalines turizm İstanbul’da kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul olan firma 2017 yılında faaliyete girmiştir. Vivalines Mehmet Demir ve Bülent İpek ortaklığı ile kurulmuştur. Yolcuların karayolu ulaşımında uçak rahatlığına ulaşmasını hedefleyen bir taşımacılık hizmetidir. Mümkün olan en iyi hizmetin sunulması hedeflenerek, yolcu taşıması hizmeti veriliyor.

Hizmet ve Programları

Vivalines hizmeti yolcuların bir şehirden başka bir şehre taşınmasını sağlıyor. Bunun için kullanılan araçların özel olması, konforun ilk sırada yer alması gibi pek çok değişim var. Tüm bunların göz önünde bulundurulması ile hizmet ve programlar en iyi şekilde sunuluyor.
  • Özel Otobüsler (Uçakbüs): Firmanın en özel şekilde oluşturmuş olduğu husus, direkt olarak otobüsleri özel olan firma ile yolculuk edecek olmanız. Bunları değerlendirmeniz durumunda, dilediğiniz yolculuğa ulaşabileceğinizi göreceksiniz. Geniş koridorlar, geniş bir bagaj ile yolculuk sizin için rahat bir hal alacak. Firmanın konfor hedefi geliştirilen otobüsler ile tamamen gerçekleşiyor.
  • Otobüste Wc+Lavabo: Hizmet sunan firma otobüste tuvalet ve lavabo olmasını da sağlıyor. Yolculuk sırasında herhangi bir şekilde durmadan, hızlı ulaşımın sağlanması geliştirilen bu özellikler ile mümkün oluyor. Bunları kontrol ederek, direkt olarak ulaşımın tam da sizin istediğiniz gibi gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • Otobüs İkramları: Otobüste yolculuk ettiğiniz süre boyunca ikramlar da sizin istediğiniz gibi olacak. Her anlamda geniş bir yelpazede hem tuzlu hem de tatlı yiyecekler alabilirsiniz. Servisi yapacak olan güler yüzlü personelden, zaman zaman talep ederek de yiyecek alabilirsiniz. Bunun dışında sıcak ve soğuk içecek servisi de yapılacak. Meşrubat, su alarak yolculuk sırasında ikramlardan da tadabilirsiniz.
  • Otobüs Özellikleri: USB, MP3 dinlemek, film izlemek gibi imkanlarınız olacak. Otobüste priz ve buna benzer ihtiyaçlarınız için teknolojik yeterlilik tam. Dilediğiniz şekilde Vivalines yolcuları arasında girerek, sunulan bu imkanlar ile yolculuğunuzun hem hızlı hem de konforlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için sunulan hizmeti değerlendirerek, direkt olarak üst nitelikte bir yolculuk yapabilirsiniz.

Seferleri

Otobüs firması seferlerine bir süreliğine ara vermiştir. Ancak seferlere devam ettiği süre boyunca, direkt olarak İstanbul kalkışlı ve diğer büyük şehirlerden yapılan kalkışlar ile en iyi şekilde hizmet verecektir. Şehirlerarası hizmetten dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.
Şehirlerarası Seferler: Çok sayıda şehirlerarası sefer, uçakbüs araçlar ile yapılacaktır. İstanbul – Bursa, İstanbul – Eskişehir, İstanbul – Ankara gibi seferleri tercih ederek, yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.
Transfer Hizmeti: Düzenlenen seferler arasında transfer hizmeti de var. Transfer edilecek olmanız sizin için son derece avantajlı. Bakıldığında evlerinizden alınmanız konfordan ödün verilmediğinin göstergesi. Evden alınan yolcular aracın olduğu alana getirilerek, yolculuğu o şekilde yapması sağlanacak. Vivalines transfer özelliği ile yolcuların memnuniyetini kazanıyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan araçlar hakkında özellik konusunda detaylı bilgi veriliyor. Son model araçlar ile Uçakbüs denen araçlar ile yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor. Yolculuk sırasında aracın çok sayıda özelliği, sizin keyifli şekilde yolculuğunuzu yapmanızı sağlayacak. Geniş bagaj ve koridor, rahat koltuklar gibi pek çok özellik sunulur. Bunları değerlendirerek, otobüs filosunun kalitesini görebilirsiniz. Vivalines otobüs filosu sayesinde, yolculuğunuzun üst seviye bir konfor ile geçmesini sağlayabilirsiniz. Bilgi edinebilirsiniz.

Vivalines İletişim

Telefon: 444 09 01
E-Posta: [email protected]

Adres:
Vivalines Altıntepe Mah. Yahya Kemal Cad. OTOGAR 93 15 BAYRAMPAŞA/İSTANBUL

Vivalines Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Vivalines SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Vivalines firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Vivalines firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Vivalines otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Vivalines otobüs firmasında da geçerlidir.
Vivalines otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Vivalines biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Vivalines otobüs biletini alabilirsiniz.
Vivalines otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Vivalines otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Vivalines Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok