Varol Turizm Online Otobüs Bileti

Varol Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Varol Turizm Hakkında

Varol Turizm


2020 yılında merkezi olan Balıkesir’de Ahmet Varol tarafından kurulmuş olan Varol Turizm, Balıkesir ve Bursa şehirleri arasından seferler düzenleyen yerel bir otobüs firmasıdır. Müşterilerine her zaman güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyerek çalışmalarını sürdüren Varol Turizm şehirlerarası seferlerin yanı sıra ayrıca özel tur ve geziler için araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.


Seferleri

Varol Turizm merkezi olan Balıkesir (Bandırma) ile Bursa arasında haftanın her günü seferler düzenlemektedir. Varol Turizm aşağıda bulunan noktalar arasında konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmenize olanak tanıyor.
Bandırma – Bursa
Bursa – Bandırma
Bursa – Karacabey
Karacabey - Bursa


Otobüs Filosu

Kurulduğu günden bu yana yolcularına konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşatma prensibini kendine ilke edinen Varol Turizm’in konforlu, temizlik ve bakımları düzenli olarak yapılan, donanımlı ve genç minibüslerden oluşan bir araç filosu bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Balıkesir (Bandırma) – Bursa arası seferler düzenleyen Varol Turizm firmasının yolculuklarında kısa mesafe olması sebebiyle ikram bulunmamaktadır.

Balıkesir ve Bursa şehirleri arasında gerçekleştirmek istediğiniz seyahatleriniz için bilet.com üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz.
 

Varol Turizm İletişim

Telefon: 0 532 061 39 35
E-Posta: info@luksvarolturizm.com
Website:

Adres:
Batıkent Mah. 09009 Nolu Cad. B Blok Yıldırım Apartmanı No. 1 / 1 27560 MERKEZ / ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Varol Turizm Seferleri

Varol Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Varol Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok