Uşak - Bayburt Otobüs Bileti

Uşak - Bayburt Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Uşak - Bayburt Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Yeni As Bayburt Seyahat

Uşak Hakkında

“Aşıklar Diyarı” anlamına gelen Uşak, birçok saz ve söz ustasının yaşadığı kenttir. Kurtuluş Savaşı mücadelesini en derinden yaşayan Uşak, Cumhuriyet dönemi yatırımlarında da öncü bir il olmuştur.

Şeker fabrikası kurulmuş olan Uşak, gelişmiş bir sanayi kenti haline gelmiştir. Bilim insanları ve alimlerin çok olduğu Uşak’ta, birçok sinema filmi ve dizi de çekilmiştir.

Demiryolu belgesellerinin ilk noktası olan Uşak garının tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Tarihi kaplıcalar, medreseler, camiler, köprüler ve daha nice kalıntılarıyla Uşak, tarihin izlerinizi gururla taşıyan iller arasında yer almaktadır.

Uşak kaplıca turizminin önemli merkezlerinden biridir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra kaplıcalarıyla da ünlü olan Uşak ilinde, her zaman kaplıca turizmi rotasının uğrak bir yeri vardır. Yerli ve yabancı turistler kültür ve termal turizm için mutlaka bu kente uğrar.

Doğal bir kent olan Uşakta, doğanın en güzel ve saf halini yakalayabilirsiniz ve  kuş gözlemciliği için ziyaret edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti kampanyalarında dikkatinizi çekerse, mutlaka gezip görmeniz gereken bir yer olduğunu unutmayın.

En Popüler Uşak - Bayburt Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bayburt Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  -9°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -7°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -7°C

Haritada Bayburt

Bayburt Hakkında

Nüfus
78.550
Plaka
69
Telefon Kodu
458