Tursan Turizm Online Otobüs Bileti

Tursan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Tursan Turizm Hakkında

Tursan Turizm


Antakya’da 1978 yılında kurulan şirket yalnızca şehirler ve uluslararası yolcu taşımacılığı değil, aynı zamanda personel taşıma hizmetleri ve araç ile filo kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Doğu Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren işletme bölgenin en tanınan yolcu taşıma markalarından biridir. Alanında en iyi olmak ve müşterilerine en iyi hizmeti sunma parolasıyla çalışan işletme sektördeki tecrübesini teknolojik imkanlarla birleştirmektedir.


Seferleri

Sürekli olarak yalnızca Adana ve Hatay çevresinde sefer düzenleyen şirket bu şehir merkezlerinin dışında Ceyhan ve Belen’e de uğramaktadır. Şirketin Mersin seferleri de vardır ancak mevsimsel olarak hizmet sunulmaktadır. Tursan Turizm araçları yolculuk boyunca en fazla bir mola vermektedirler. Seferlerin bazıları molasız yani eksprestir. Hac mevsiminde şirket Mekke’ye de seferler düzenlemektedir. Hac ziyareti ve ücretsiz servis uygulamaları ile ilgili bilet satış ofislerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Otobüs Filosu

5 adet Otokar Sultan model midibüs olmak üzere toplam 16 araç ile misafirlerini ağırlayan şirketin araçlarının yaş ortalaması 10’dur. Otokar Sultan araçların tamamı güncel modellerden oluşmaktadır ve tamamının koltuk düzeni 2+2 şeklindedir. Şirketin 1 adet 2+1 oturma düzenine sahip midibüsü de bulunmaktadır. Bu araç daha fazla lüks arayan misafirlerin hizmetine sunulmaktadır. 2 adet Mercedes Travego, 2 adet de Temsa Maraton otobüsü hizmete sunmaktadır. Bu araçlarda koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde yolcular seyahatleri süresince televizyon veya film seyredebilmektedirler. Araçlarda wi-fi internet olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Şirketin diğer araçları Mercedes Splinter ve Volkswagen Crafter’lardan oluşmaktadır. Araçların oturma düzeni 2+1 şeklindedir. Koltuklarda yer alan TV ve ücretsiz WİFİ ile internet kullanabiliyorsunuz.


İkram ve Hizmetler

Yolculuk sırasında ikram hizmetleri bulunmaktadır. İkram hizmeti Mercedes Splinter ve Volkswagen Crafter araçlarında host veya hostes olmadığı için gerçekleşmemektedir. Diğer araçlarda atıştırmalık ve sıcak soğuk içecek ikramları mevcuttur.

Siz de bir sonraki seyahatinizi planlarken Tursan Turizmi seçtiyseniz eğer bilet.com internet sitesi üzerinden, Android veya İOS yüklü cihazınızdan bilet.com uygulamasını kullanarak bütün seferleri inceleyebilir, istediğiniz seferde müsait olan koltuklardan istediğinizi seçerek internete özel fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz.

Tursan Turizm İletişim

Telefon: (0326) 225 01 30
Telefon: (0533) 422 48 48
E-Posta: info@tursanseyahat.com
Website:

Adres:
Haraparası Mah. Köy Garajları İçi No : 9 Antakya - HATAY/TÜRKİYE

Tursan Turizm Seferleri

Tursan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tursan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

M****

K****

28-05-2021

Hayır memnun kalmadım.