Tozcan Turizm Online Otobüs Bileti

Tozcan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Tozcan Turizm Hakkında

Tozcan Turizm

Yolcuların beklentilerini iyi bir şekilde analiz eden ve en iyi şekilde karşılayan Tozcan Turizm, Türkiye'nin dört bir yanına yolcu taşımaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde Tozcan Turizm otobüs bileti satın almak isteyenler, interneti kullanmaktadır. Çağdaş yaklaşımları ve dinamik yapısı ile yolcuların güvenine layık olmaya çalışan Tozcan Turizm, kısa zamanda büyük ilerleme kaydetmiştir.
 
 En konforlu yolculuğu sunmak için sürekli gelişme gösteren Tozcan Turizm, huzurlu ve hesaplı yolculuk ilkesini benimsemektedir. Özverili ve deneyimli çalışanlara sahip olan Tozcan Turizm, 2+1 koltukları ile yolcuları en iyi şekilde misafir etmektedir. Sıcak içeceklerini içerken televizyonunu izleyebilen yolcular, kendilerini evindeymiş gibi hissetmektedir. Koltukların arkasında bulunan geniş ekranlı TV'lerde, yolcular seyahat ederken en sevdikleri dizileri kaçırmamaktadır.
 

 Tozcan Turizm Seferler

 
 İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Sivas, Amasya, Tokat ve Bursa gibi noktalara yolcu taşıyan Tozcan Turizm, mola verirken namaz kılanları düşündüğünden namaz saatlerine uygun bir şekilde mola vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Tozcan Turizm, kaliteli hizmetten hiçbir zaman vazgeçmemektedir.
 
 Araçlarda bulunan TV'ler sayesinde, yolculuk can sıkıntısı olmadan geçmektedir. Arzu ettiği türden müzikleri dinleyen yolcular, sınırsız internet ile sosyal ağlarda dolaşmaktadır. Günlük yaşamından kopmadan seyahat eden yolcular, güler yüzlü personellerin hizmetlerinden memnun kalmaktadır. Modern çağı yakalayan Tozcan Turizm, kurulduğu günden bugüne en iyi seyahat hizmetini vermeye çalışmaktadır. Deneyimli ekibi ile her ihtiyaca cevap vermeye çalışan Tozcan Turizm, gelişme çabasındadır.
 

 Tozcan Turizm Filosu ve İmkanları

 
 Güven dolu bir seyahatin ayrıcalığını yaşatan Tozcan Turizm, geniş lokasyon ağı ile hizmet vermektedir. En modern otobüsler ile yolcu taşıyan Tozcan Turizm, herkese özel sınırsız internet hizmeti sunmaktadır. Beklenti ve ihtiyaçları tespit eden Tozcan Turizm, mutlu bir yolculuk sağlamaya çalışmaktadır.
 
 Yolcuların güvenini düşünen Tozcan Turizm, otobüs bileti alımlarında kolaylık sağlamaktadır. Büyüyen ve genişleyen yolcu yapısı ile yolculara kusursuz hizmet verilmektedir. Kurumsal bir marka olan Tozcan Turizm, yolcuların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde analiz etmektedir. Değişim ve yenilikçi anlayışını tüm araç filosuna yansıtan Tozcan Turizm, bir seyahatten daha fazlasını yaşatmaktadır.
 

 Tozcan Turizm Sefer İkramı

 
 Müşteri memnuniyetine önem veren Tozcan Turizm, müşteri memnuniyetini yakalamak için yolculuk süresi boyunca sürekli ikram yapmaktadır. Güvenilir ve köklü bir firma olan Tozcan Turizm, kendi sektörü içerisindeki tüm yenilikleri takip etmektedir. Rahatlığın ve güvenliğin adresi olan Tozcan Turizm, ergonomik koltuklarda konforlu bir yolculuk vaat etmektedir.
 
 Açık büfe yiyecek ve içecek ikramları belirli aralıklarla yapılmakta olup yolcuların kendilerini ayrıcalıklı hissetmeleri sağlanmaktadır. Seyahatin oldukça keyifli bir şekilde geçmesine önem veren Tozcan Turizm, müşteri huzurunu ön planda tutmaktadır. Kitap okumak isteyen yolcular da düşünülmüş olup kitap okuma lambaları her yolcunun kullanımına tahsil edilmektedir. Tatlı-tuzlu ve sıcak soğuk ikramlar, yolcuların keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlamaktadır.

Tozcan Turizm İletişim

Telefon: 0212 294 12 22
Telefon: (0212) 233 13 13
Telefon: (0532) 383 33 21
E-Posta: info@tozcan.com.tr
Website:

Adres:
Hamidiye Mahallesi Hasdal Caddesi No:50/b Kağıthane / İstanbul

Tozcan Turizm Seferleri

Tozcan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Tozcan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok