Star Turizm Online Otobüs Bileti

Star Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Star Turizm Hakkında

Star Turizm

Star Turizm, 2001 yılında Diyarbakır’da hizmete girmiş olup; günümüzde hizmetlerini sürdürmektedir. Araç filosunda bulunan Setra, Mercedes Travego ve Mega Fortuna model araçlarıyla hizmet vermektedir. Diyarbakır’da otomasyon sistemine ilk geçen firma olan Star Turizm, bölgenin önde gelen markalarından birisi olmuştur. İşletme, özel eğitilmiş personeli ile keyifli bir yolculuk imkânı sağlamaktadır.
 

 Star Turizm Hangi Şehirlere Gitmektedir?

 
 Star Turizm, birçok yere sefer düzenlemektedir. Diyarbakır, Gaziantep, Adana, Kayseri, Erzurum, Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Osmaniye, Trabzon, Van, Mersin, Malatya örnek verilebilir. Star Turizm'le yapılacak yolculuklarda; Diyarbakır - Van arası 7 saat ve Diyarbakır - Adana arası 7 saat sürmektedir. Diyarbakır - İstanbul arası ise, yaklaşık 20 saat sürmektedir.
 

 Star Turizm Araç Filosu

 
 Star Turizm'in araç filosunda; Setra, Mercedes Travego, Mega Fortuna modellerinde araçlar bulunmakta ve hizmet sunulmaktadır. Star Turizm, müşterilerine iyi bir hizmet sunma gayesi ile günümüzde de hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerini misafir olarak gören bir anlayışla, yapılacak çeşitli yolculuklarda; müşterilere özel avantajlar sunulmaktadır.
 

 Star Turizm Araç İçi Servis Hizmetleri

 
 Koltuk arkası led Tv, şarj imkânları, sınırsız internet, soğuk ve sıcak içecekler ile atıştırmalıklar sunulmaktadır. Geniş ve rahat koltuklar, kaliteli ve de nezih mola yerleri ile uzun yolculuklarda da hizmet verilmektedir. Star Turizm’in hizmetlerinden faydalanarak, yolculuk yapmak için; Star Turizm otobüs bileti alınabilir.
 
 Avantajlı fiyatlarla, online bilet satın alma şansını da yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız olan bileti, en uygun fiyatlarla; online olarak alabilmeniz de mümkündür. Otobüs bilet fiyatları, gidilecek olan yerin mesafesine göre değişmektedir. Bilet sorgulama ekranlarından nereye gidileceği ve tarih seçilerek, uygun fiyatlarla otobüs bileti satın alabilirsiniz.
 

 Star Turizm Ulaşım, Servis İmkânları ve Mola Yerleri

 
 Star Turizm ile yapılacak seyahatlerde, yol güzergahlarına göre; belirli mola yerlerinde durulmaktadır. Mola yerleri de, şu şekilde belirtilebilir:
 - Sivas Gürün'de Aktaş Dinlenme Tesisleri
 - Adana Pozantı'da Akün Dinlenme Tesisleri
 - Bingöl Yükseller Dinlenme Tesisleri
 - Bitlis Buzlupınar Dinlenme Tesisleri
 - Malatya'da Çiftlik Dinlenme Tesisleri
 - Antalya Gazipaşa Dinlenme Tesisleri
 - Gümüşhane Kral Dinlenme Tesisleri
 - Konya Akşehir'de Özkan Dinlenme Tesisleri
 - Şanlıurfa Karaköprü Park Bedesten Dinlenme Tesisleri
 - Eskişehir'de Sivrihisar Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri
 - Manisa'da Kula Yunus Emre Tesisleri
 - Gaziantep'te Askoç Park Tesisleri
 - Mersin Zirve Tesisleri
 
 Belirtilen bu birçok tesis ve mola yerlerinde, ulaşım mola imkânları mevcuttur. Otobüslerin modern olması ile koltukların geniş oluşu da; uzak yolculuklarda, rahat bir yolculuk imkânı sağlanabilmektedir. Personellerin yol boyunca servis yaklaşımları ve sık ikram servislerinin olması da, sayılabilecek bazı servis imkânları arasındadır.
 
 Star Turizm bünyesinde, şehir içi servis imkânı bulunmaktadır. Şehir içi servis kolaylığı gibi özellikler de; müşterilerin, ulaşımda önem verdiği konular arasında yer almaktadır. 

Star Turizm İletişim

Telefon: 0212 529 53 85
E-Posta: info@starturizm.com
Website:

Adres:
Mimar Kemalattin Mah. Mithatpaşa Cad. No7/A Fatih - İstanbul

Star Turizm Seferleri

Star Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Star Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok