Soner Turizm Online Otobüs Bileti

Soner Turizm Hakkında

Soner Turizm

Soner Turizm
Kastamonu merkezli bir ulaşım firması olan Soner Turizm 1963 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 50 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini yürüten şirket her geçen gün hizmet ağını büyütmeye devam etmektedir. Yolcularına güvenli ve rahat bir deneyimi yaşatan Soner Turizm, kurulduğu günden bu güne bölgesindeki en popüler turizm firmalarından biri olmuştur.
Otobüs Filosu
Soner Turizm'in filosundaki otobüsler en yeni modellerdeki araçlardan oluşmaktadır. Güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatan araçların düzenli bakımları yapılmaktadır. Aynı zamanda tüm otobüsler için dezenfektasyon yapılmakta ve yolculuğunuzun hijyenik koşullarda gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Şehirler arası gerçekleştireceğiniz yolculuğunuzun saatler sürmesi kaçınılmazdır. Aynı zamanda bu yolculuğunuzu gerçekleştireceğiniz firmaya can güvenliğinizi de emanet edersiniz. Bu nedenle yolculuk yapmak için tercih ettiğiniz firmanın emniyetinizi ve konforunu sağlaması önemli bir zorunluluk olacaktır. Bu noktada Soner Turizm ile yolculuk yapmak tüm beklentilerinizin karşılanacağı en doğru seçim olacaktır.
Popüler Güzergahları
İstanbul ve Kastamonu şehirleri arasında seferler düzenleyen Soner Turizm bu güzergahta yer alan pek çok noktada hizmet vermektedir. Esenler, Balat, Bostancı, Maltepe gibi İstanbul noktalarının yanı sıra Adapazarı ve Gebze gibi duraklara da ulaşım imkanı sunmaktadır.  Kastamonu'nun Abana, Bozkurt, Devrekani gibi ilçeleri de Soner Turizm'in ulaşım sağladığı pek çok duraktan bazılarıdır.
Soner Turizm ile gerçeklediği yolculuklarda müşterilerine güler yüzlü bir hizmet vermekte, tüm yolcularının seyahatlerini güvenli ve konforlu biçimde gerçekleştirmesini amaçlamaktadır.
İkram, Hizmet ve Programlar
Yolcu taşımacılığının yanı sıra kargo ve nakliye taşımacılığı hizmeti de sunan Soner Turizm, müşterilerine benzersiz bir yolculuk deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Ulaşımınız esnasında sunulan ikramlar ve hizmetler sayesinde, yolculuğunuz sizin için keyifli bir tecrübe olacaktır.
Soner Turizm ile yaptığınız yolculuktan memnun kalacak ve benzer güzergahlar için firmayı tekrar tercih edeceksiniz. Yolculuk esnasında alacağınız hizmetin dışında yol boyu size eşlik edecek yeşil ve mavinin buluştuğu eşsiz manzaralar da yolculuğunuza keyif katacaktır.
Karadeniz'in en güzel şehirlerinden olan Kastamonu'yu keşfetmek ve Soner Turizm ile yolculuk deneyimini yaşamak için en uygun fiyatlı biletlere web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Soner Turizm İletişim

Telefon: 2125338079
E-Posta: sonerturizm@hotmail.com
Website:

Adres:
Balat Demirhisar Cad. No:13/1 FATİH - İSTANBUL

Soner Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Soner Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok