Sinop Birlik Turizm Online Otobüs Bileti

Sinop Birlik Turizm Hakkında

Sinop Birlik Turizm

Sinop Birlik Turizm; 1983 yılında, Sinop merkezli olarak; Necmettin Yılmaz tarafından kurulmuştur. Sinop Birlik Turizm; ilk kurulduğunda Samsun'a, Ankara'ya ve İstanbul’a seferler düzenlemiştir. Zamanla ise, filosunu ve personel sayısını arttırmış ve de daha geniş bir hizmet ağına ulaşmıştır. Günümüzde, yenilikleri takip ederek; hayata geçirmek suretiyle, bazı değişikliklere gitmiştir. Bu süreçte sunduğu hizmetlerle, çalışmalarına devam etmektedir.
 
 Sinop Birlik Turizm, günümüzde; Sinop’un en köklü otobüs işletmelerinden birisi hâline gelmiştir.
 

 Sinop Birlik Turizm Hangi Şehirlere Yolcu Taşımaktadır?

 
 Sinop Birlik Turizm’in, sefer düzenlediği yerler arasında; Karadeniz Bölgesi'nden, Batı Anadolu'ya birçok şehir bulunur. Sinop, Samsun, Sakarya, Giresun, Bursa, Ordu, Karabük, Ankara, İzmir, İstanbul, Manisa ve Kocaeli örnek verilebilir. Yapılacak yolculuklarda; Sinop - Samsun arası, 3 saat ve Sinop - Ankara arası ise 8 saat sürmektedir. Sinop - İstanbul arası ise, yaklaşık 11 saat 30 dakika sürmektedir.
 

 Sinop Birlik Araç Filosu ve Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

 
 Sinop Birlik Turizm, müşterilerinden gelen isteklere ve önerilere göre hizmet vermektedir. Yolculukların daha rahat ve de huzurlu geçmesi için, belirli oranda bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca, yolculara sunulan bazı çeşitli hizmetlerden de söz edilebilir. Bu kapsamda müşterilerin hizmetine sunulan, servis hizmetleri ile geniş ve güvenli araç filosuyla; yolculara hizmet verilmektedir. Koltuk arkası geniş ekran TV ile kablosuz internet imkânı, araçlarda bulunur. Telefon şarj edebilme imkânı gibi olanaklar mevcuttur. Ayrıca bunların yanında, kaliteli markaların leziz ürünlerinden oluşan ikram servisleri; müşterilere sunulmaktadır.
 
 Sinop Birlik Turizm’in, müşterilerine sunduğu bu imkânlara kolayca ulaşmak için, online olarak da bilet alınabilir. Avantajlı fiyatlarla, internet ortamında bilet alma şansı, birçok firmada olduğu gibi; Sinop Birlik Turizm'de de mevcuttur. Online Sinop Birlik Turizm otobüs bileti alarak, bu olanaklardan yararlanmak mümkündür.
 

 Sinop Birlik Turizm İkram ve Servis Hizmetleri

 
 Uzun yolculuklarda, ikram ve servis hizmetlerinin niteliği de; yolcular için büyük önem kazanmaktadır. Sinop Birlik Turizm, ihtiyaç olan servis desteğini; müşterilerine sunmaktadır. Sık ikram servisleriyle ve yolculuk boyunca personelin yolcu ihtiyaçlarıyla ilgilenmesiyle; Sinop Birlik Turizm, tercihler arasında bulunmaktadır. Birçok firmada olduğu gibi, online ortamda ve en uygun fiyatlarla; otobüs bileti satın alınabilir. Bilet fiyatları ise, gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir. Online ortamda, bilet sorgulama ekranından nereye gidileceği ve de tarihi seçilerek, işlem yapılabilmektedir.
 

 Sinop Birlik Turizm Yolculuk Süreci ve Mola Yerleri

 
 Sinop Birlik Turizm ile yapılacak seyahatlerde, yol güzergahlarına göre; bazı mola yerleri bulunur. Yolculuk süreci boyunca, özellikle yolculuk uzunsa; mola yerleri de, önem kazanır. Sinop Birlik Turizm'in mola yerleri şu şekilde belirtilebilir:
 - Çankırı'da, Ilgaz Akbak Dinlenme Tesisleri
 - Düzce'de, Kaynaşlı Bozbey Dinlenme Tesisleri
 - Karabük'te, Eskipazar Söğütlüçeşme Dinlenme Tesisleri
 Belirtilen mola yerleri, Sinop Birlik Turizm'in; yolculuk sürecinde durakladığı tesisler arasındadır.

Sinop Birlik Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sinop Birlik Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

U****

K****

03-08-2022

Asla memenın kalmadım. Gerze’ye uğruyor diye sorup aldığım bilet Gerze işin sizi taksiye bindirecekler denildi ama otobüsteki muavin sorduğunda kesinsin Gerze’ye gidicem dedim ve bana oraya uğramıyoruz sizi Sinop’tan taksiye bindiridekler dedi ve Sinop’a gittiğimizde bana asla yardımcı olunmadı ve ortada bırakıldım resmen. Hayatımda bu kadar sorumsuz ve iğrenç turizm firması görmedim… Rezillikti resmen