Şimşek Seyahat Online Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat Hakkında

Şimşek Seyahat

Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Mersin şehri bir çok medeniyetin bulunduğu bir bölgedir. Sahip olduğu tarihi ve kültürel zenginliğiyle önemli merkezlerden biri olan şehir modern limanı, sanayi ve ticari kuruluşları sayesinde hızla büyümeye devam etmektedir.

Şimşek Seyahat Hakkında


Şimşek Seyahat 1997 tarihinde Mustafa Şimşek tarafından kurulan şehirlerarası otobüs firmasıdır. Mersin merkezli hizmet veren Şimşek seyahat Türkiye’nin pek çok noktasına düzenli seferler gerçekleştirmektedir. Güler yüzlü ve işinde deneyimli personeli ile siz değerli yolcularına seyahat boyunca yardımcı olan Şimşek Seyahat kaliteli araçlarıyla kaliteli bit yolculuk deneyimi sunuyor.

Şimşek Seyahat Popüler Güzergahları

Şimşek Seyahat firmasının şehirlerarası yolcu taşımacılığında en çok kullandığı güzergahlar;

  • Ankara,

  • Konya,

  • Mersin

  • Karaman,


Hizmet ve Programları

Şimşek Seyahat otobüsleri istenile noktaya tam zamanında ulaşıyor. Yolcuların konforu için tasarlanan otobüsler sizlere farklı opsiyonlar sunabiliyor. Seyahat sırasında güler yüzlü ve deneyimli personel çeşitli ikramlar sunarak keyifli bir yolculuk geçirmenize yardımcı oluyor. Otobüslerde ter akan koltuk arkası TV ve sınırsız internet sayesinde sıkılmadan yolculuklarını tamamlayabilirsiniz. Şimşek Seyahat hizmetinden yararlanmak için resmi adres üzerinden bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla biletinizi satın alabilirsiniz.


Şimşek Seyahat Bilet Fiyatları

Şimşek Seyahat resmi adresine girerek Bilet sorgulama ekranı üzerinden nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Güvenli ve konforlu yolculuk deneyimini sizlere sunan Şimşek Seyahat sizi memnun edecek fiyatları ile burada bekliyor. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir


Şimşek Seyahat Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Şimşek Seyahat firması anlaşmalı dinlenme tesisleri üzerinden hizmet vermektedir. Firmanın kullandığı dinlenme tesisleri;

  • Şimşek Mola Yeri – Mersin

  • Merkoç Dinlenme Tesisleri – Mersin

  • Pelit Taşdemir Dinlenme Tesisleri – Mersin

  • Ağaçlı Dinlenme Tesisleri – Mersin

  • Zirve Dinlenme Tesisleri – Mersin

Şimşek Seyahat otobüs bileti satın almak için telefon numaralarını arayabilir ya da internet üzerinden kolayca satın alabilir. Şimşek Seyahat otobüslerinin zamanında kalkması, mola yerlerinin kaliteli olması nedeniyle firma müşterilerinden tam not almayı başarmıştır. Satın aldığınız biletleri iptal etmek istediğiniz zaman müşteri hattını arayabilirsiniz.

Şimşek Seyahat İletişim

Telefon: (0324)-774-13-53
E-Posta: bilgi@simsekseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Karşıyaka Mah. Otogar İçi No:10 Mut/Mersin/Türkiye

Şimşek Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Şimşek Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.89

9 Değerlendirme

S****

T****

25-07-2022

Çocuklarımızla seyahat ettik. Fakat cocuklar cok konuşuyor diye çok kaba davranildi..özellikle degisen ikinci şöfer oğlumla oldukça kaba bir üslupla konuştu. Halbuki ki otobüste sohbet eden yetişkinler de vardı..


H****

B****

20-06-2022

Susanoğlundan 13.00 da bindim. Ankara Aştiye geldiğimizde 21:45 di.Yani bilet alırken 7 saat gibi gösterirken 1,5 saati geçilti. Araç Mercedesken Temsa ile yolculuk yaptım.


s****

v****

15-06-2022

Gayet rahat yolculuk yaptım. Tüm çalışanlar sorumluluklarının bilincinde idi. Teşekkür ederim.


***

****

13-06-2022

Çok teşekkür ederim harika bir yolculuktu


N****

****

10-05-2022

Çok keyifli yolculuk oldu bütün çalışanlara teşekkür ederim herşey için zaten her zaman bu firmayı tercih ediyoruz


Y****

****

10-09-2021

Hizmetinizden çok memnun kaldım, çok teşekkür ederim.


H****

G****

25-07-2020

Hizmet kalitesi ve çalışanların yolcuya yaklaşımı gayet iyiydi çok memnun kaldım. Yalnızca mersinden Ankara'ya 55 liraya gitmişken ankaradan mersine 90 liraya geldim. O biraz eksi özellikti benim için


E****

D****

21-07-2020

Otobüs yolculuğum, bilet alış sürecim ve personellerin çalışmaları gayet memnundu. Rahatsız olduğum tek nokta; bazı yolcuların pandemi sürecinde maske konusunda duyarsız olmaları ve bu durumun personeller tarafından yönetilememesi. Yolcular araca maskesiz biniyor veya maskelerini hemen çene altına alıyorlardı. Bu noktada çok rahatsız oldum ve yolculuk boyunca tedirgin gittim. Özenli olunmasını tercih ederdim.


Y****

D****

25-06-2020

Çalışan personelleriniz hizmette hiç kusur etmediler çok memnun kaldım başarılarınızın diliyorum bâşarilar ☺️