Ankara - Karaman Otobüs Bileti

Ankara - Karaman Otobüs Seferleri

 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  23:00
  KARAMAN
  03:50
  140 TL
 • Şimşek Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  22:30
  KARAMAN
  03:50
  140 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  20:00
  KARAMAN
  01:20
  140 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  19:00
  KARAMAN
  00:35
  140 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  KARAMAN
  23:49
  140 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  12:00
  KARAMAN
  17:50
  140 TL
 • Şimşek Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  11:00
  KARAMAN
  16:20
  140 TL
 • ANKARA (AŞTI)
  10:00
  KARAMAN
  16:30
  140 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  08:00
  KARAMAN
  13:50
  140 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  07:00
  KARAMAN
  12:20
  130 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  06:00
  KARAMAN
  11:50
  140 TL
 • Özkaymak
  ANKARA (AŞTI)
  23:00
  KARAMAN
  03:50
  140 TL
Tümünü Göster

Ankara - Karaman Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Anamur Zafer
Metro Turizm
Özkaymak
Şimşek Seyahat

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Karaman Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Karaman

Otogar şehir merkezine sadece 3 km mesafededir ve 5 dakikada ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs, minibüs ve taksilerle kısa sürede varabileceğiniz şehir merkezinde Karaman Kalesi  ile karşılaşırsınız.


Kültür turlarının duraklarından olan Karaman, oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Bu nedenle kısa sürede her yere farklı araçlarla ulaşım sağlarken, ekonomik bir şekilde seyahat etmenin rahatlığını da yaşarsınız.

Öğrenciler genelde otobüs ve minibüslerle seyahat etmeyi tercih eder ve şehir içi trafiği genel olarak akışkandır. Dıt Kart ile belediye otobüslerinde ekonomik seyahat imkanı bulunan Karaman, 8 farklı güzergahta hizmet veren bir toplu taşıma ağına sahiptir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0338) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp Karaman ilçelerine ulaşabilirsiniz.

Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Karaman’da belediye otobüsleri 8 güzergahta hizmet vermektedir. Her yere otobüsle ulaşma imkanı vardır ve engelli, yaşlı, basın mensupları ücretsiz, öğrenciler de indirimli seyahat edebilirler.

Otobüslere şehir merkezinden ulaşabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bütün otobüsler otogardan kalktığı için, akıllı kartınızla istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Akıllı kartlar terminal ve akıllı kart satış noktası olan büfelerden temin edilebilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servis hizmeti varsa, güzergah dahilindeki yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saatleri ve güzergah bilgileri için otobüs firmanızdan bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi taşımada minibüsler de çok tercih edilmektedir. Minibüslerle köylere, mahallelere ve birçok farklı güzergaha ulaşım sağlayabilirsiniz. Gezilecek olan alanlar, belediye ve kamu binaları, okullar gibi resmi makamlara ulaşım için otobüsler ve minibüsler hizmet vermektedir.

En Popüler Ankara - Karaman Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Karaman Hava Durumu

 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -1°C
 • yoğun kar yağışlı
  Paz
  yoğun kar yağışlı
  -0°C
 • parçalı bulutlu
  Pzt
  parçalı bulutlu
  -12°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -12°C
 • kar yağışlı
  Çar
  kar yağışlı
  -11°C

Haritada Karaman

Karaman Hakkında

Nüfus
242.196
Plaka
70
Telefon Kodu
338