Ses Turizm Online Otobüs Bileti

Ses Turizm Hakkında

Ses Turizm

Ses Turizm yılları aşkın kaliteli hizmeti ile yolcularına güven ve rahatla ulaşım imkanı sağlamaktadır. Son teknolojilerinin yer aldığı genç araç filosu, tecrübeli personeli ile sevdiklerinize güvenle kavuşmanızı sağlar. Türkiye geneline yayılan ulaşım ağı ile her gün çok sayıda yolcu taşınmaktadır.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmetin ulaşım sektöründeki yüzü olan Ses Turizm, ülkemizde sayısız noktaya hızla ve güvenle ulaşım sağlamaktadır.  İstanbul Harem ve Esenler Otogarı başta olmak üzere tüm yazıhanelerden bilet satışı sağlayan ve ek sefer imkanıyla yoğunluk olan merkezlere de sık ulaşım gerçekleştirilebilmektedir. Ankara, Aydın, Bodrum, Balıkesir, Denizli, Düzce, Eskişehir, İzmir, İzmit, Manavgat, Kırıkkale, Sakarya ve Yozgat başta olmak üzere çok sayıda noktaya kara yolu ile çevik ve güvenilir ulaşım sağlamaktadır.

Ses Turizm, kendine ait web sayfası üzerinden biletini şubelere uğramadan satın almak isteyen vatandaşlara pratik olarak satış yapmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüsün özelliklerini de görebildiğiniz site üzerinde hangi noktalar arası seyahat etmek istiyorsanız seçim yapıp, sefer saatleri hakkında bildi alabileceğiniz bölümler bulunmaktadır. Otobüsler en yeni teknolojilerle donatılmış olduğu için, hemen hepsinde; internet, ultra konforlu koltuk, kişisel radyo, video player ile özel seçenekler, şarjınız biterse kullanmanız için priz, geniş ekranlı TV izleme seçeneği ile beraber gelen sınırsız hizmet müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Tüm yolculukların huzur içinde olması Ses Turizm ile mümkündür.

Ses Turizm İletişim

Telefon: (0850)-532-07-37
Telefon: 02126583080
E-Posta: info@sesturizm.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 9, Bayrampaşa, İstanbul

Ses Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları