Şanlıurfa - Bolu Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Bolu Otobüs Seferleri

 • Cizre Nuh İtimat
  ŞANLIURFA
  16:00
  BOLU
  14:20
  170 TL
 • Star Diyarbakır
  ŞANLIURFA
  19:00
  BOLU
  150 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  ŞANLIURFA
  10:00
  BOLU
  00:50
  150 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  ŞANLIURFA
  13:00
  BOLU
  03:50
  150 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  ŞANLIURFA
  16:00
  BOLU
  06:50
  150 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  ŞANLIURFA
  16:00
  BOLU
  14:20
  170 TL
 • Star Batman
  ŞANLIURFA
  16:29
  BOLU
  160 TL
 • Siirt Petrol
  ŞANLIURFA
  17:30
  BOLU
  08:50
  150 TL
 • Siirt Has
  ŞANLIURFA
  18:00
  BOLU
  150 TL
 • Star Diyarbakır
  ŞANLIURFA
  19:00
  BOLU
  150 TL
 • Urfa Cesur Turizm
  ŞANLIURFA
  20:00
  BOLU
  10:50
  150 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ŞANLIURFA
  22:30
  BOLU
  14:50
  150 TL
Tümünü Göster

Şanlıurfa - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Astor Seyahat
Can Diyarbakır Turizm
Cizre Nuh İtimat
Dilmenler Turizm
Diyarbakır Barış Turizm
Has Diyarbakır Seyahat
Lider Siirt Turizm
Lüks Batman
Metro Turizm
MIDYAT SEYITOGLU
Midyat Seyyidoğlu Turizm
Öz Diyarbakır

Şanlıurfa Hakkında

Türkiye’nin en büyük yedinci kenti olan ve 2 milyona yaklaşan nüfusuyla dikkat çeken Şanlıurfa, birçok açıdan sanayileşmiş ve gelişmiş bir kent haline gelmiştir.

Sanayinin iyi bir şekilde geliştiği ilde, çırçır fabrikaları, plastik fabrikası, cam fabrikası, fıstık  ve salça fabrikası bulunmaktadır. Siverek peyniri ve Urfa kebabının meşhur olduğu
Urfa mutfağında, birbirinden leziz ürünler bulunmaktadır. Ayrıca meyan şerbeti ve koruk şurubu da popüler içecekler arasında yer almaktadır.

Balıklıgöl, Göbeklitepe, Halfeti ve İnbaşı Mağaraları oldukça meşhurdur. Şehirde bir adet havalimanı vardır ve şehir içi seferlerin yanın da şehir dışı seferler de yapmaktadır.
Kentte yerli ve yabancı turistler Harran evleri, Şuayb şehri ve Savaşan Kentinin yanı sıra Şanlıurfa müzesini de gezerler.

Yücelen Mağaraları, Haleplibahçe mozaik müzesi ile Şanlıurfa yaşayan bir müze gibi değerli bir şehirdir. 
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Şanlıurfa - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  0°C
 • açık
  Cmt
  açık
  3°C
 • açık
  Paz
  açık
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -3°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374