Sahil Gülü Turizm Online Otobüs Bileti

Sahil Gülü Turizm Hakkında

Sahil Gülü Turizm

Sahil Gülü Turizm 2015 yılında Sinop Türkeli’nde kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Nazmi Acar tarafından kurulan firmanın bugünkü merkezi İstanbul’dur. Ana sefer güzergahı İstanbul ile Türkeli arası olsa da çok sayıda il ve ilçeden geçen firmanın bu yerlerde de şubeleri bulunmaktadır.

Hizmetleri

Sahil Gülü Turizm hem internet şubesi hem de acenteleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. İnternetten bilet alan kimseler için üyelik sistemi de bulunuyor. buna göre üye olan müşterilere özel kampanyalar yapılması da söz konusu olacaktır. Herhangi bir konu hakkında yetkililerden bilgi almak isteyen müşteriler ise çağrı merkezi numaralarını arayarak firmadan bilgi edinebilirler.
Pek çok firmada olmayan mobil uygulama seçeneği Sahil Gülü Turizm’de bulunuyor. Böylelikle mobil uygulamayı indiren müşteriler çok daha kolay bir şekilde bilet alım işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bu uygulama ise resmi uygulama mağazaları üzerinden kullanıcıların istifadesine ücretsiz bir şekilde sunuluyor.
Sahil Gülü Turizm 2015 gibi çok yakın bir zamanda kurulmasına karşın son model araçlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Bu nedenle otobüslerinde pek çok donanım mevcut bir şekilde bulunuyor. Bunlara örnek olarak verecek olursak rahat koltuklar, televizyon, müzik yayını, radyo, usb şarj seçeneği, priz, kitap okuma ışığı gibi özellikleri sayabiliriz.
Sahil Gülü Turizm teknik donanımların yanı sıra müşterilere ikramlarda da bulunuyor. bu kapsamda kahve, çay gibi sıcak içecekler ile limonata, meyve suyu, ice tea, fanta, kola gibi soğuk içecekler sunuluyor. Böylelikle yolcuların uzun süren seyahatlerinde bir nebze olsun dinlenmeleri sağlanıyor.


Seferleri

Sahil Gülü Turizm seferleri İstanbul ile Türkeli arasındadır. Bu kapsamda İstanbul’dan Türkeli’ye her gün saat 20.00’da sefer düzenlenmektedir. Türkeli’nin yanı sıra Çatalzeytin, Güzelkent, Isırganlık ve Taşlık ilçelerine de seferler düzenleniyor. Müşteriler istedikleri güzergahtan bilet alabilirler.


Dinlenme Tesisleri

İstanbul Sinop arasında hizmet veren firmanın anlaşma yaptığı dinlenme tesisleri bulunuyor. Bu tesislerde yolcuların tüm ihtiyaçlarını gidermeleri sağlanmaktadır. Yemek, tuvalet, namaz ve temiz hava gibi arayışlar içerisinde olan yolcular yarım saat süren molada bu ihtiyaçlarını giderebilir. Hediyelik yöresel ürünler satın almak isteyen yolcular da bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilir.


Otobüs Filosu

Sahil Gülü otobüs filosu 5 otobüsten oluşmaktadır. Bu otobüsler de Mercedes markasından yana tercihte bulunulmuş ve müşterilerin daha rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmeleri amaçlanmıştır. Sefer sayısının artırılması gündeme gelmesi halinde otobüs sayısının da pek ala artacağı tahmin ediliyor.

Sahil Gülü Turizm İletişim

Telefon: (0368)-671-34-00
E-Posta: sahilgulu@sahilgulu.com.tr
Website:

Adres:
BELEDİYE OTOGARI No:1 Türkeli/SİNOP/TÜRKİYE

Sahil Gülü Turizm Seferleri

Sahil Gülü Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sahil Gülü Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok