Safa Turizm Online Otobüs Bileti

Safa Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Safa Turizm Hakkında

Safa Turizm

Safa Turizm sahip olduğu filosu ile Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etmenize yardımcı oluyor. Otobüs bile almak için ister telefon üzerinden isterseniz online olarak işlem yapabilirsiniz.Safa Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetine 2000 yılında İstanbul merkezli başlamıştır Günümüzde birçok noktaya seferler düzenlemektedir.

Hizmet ve Programları

Sefa Turizm firmasının araçları her mevsim ve hava koşulunda sizler güvenilir bir yolculuk sunuyor. Yolcu kabinine ideal sıcaklık ve nem şartlarını sağlayan klimalar yer alıyor. Otobüsün orta bölümüne yerleştirilmiş klimalar homojen ısı dağılımının yayılmasını sağlıyor. Safa Turizm müşterilerinin konforlu bir şekilde seyahat etmesi için otobüslerinde farklı hizmetleri bulunduruyor. Deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile eni bir yolculuk deneyimi sunan firmanın otobüsleri içerisinde TV, internet ve video oyunları yer alıyor. Safa Turizm otobüs bileti satın almak için firmanın adresini kullanabilirsiniz. Yüksek standartlarında yolcu taşımacılığı hizmeti veren Safa Turizm günümüzde Türkiye’nin pek çok noktasına başarılı bir şekilde taşımacılık gerçekleştiriyor.


Safa Turizm Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Safa Turizm anlaşmalı olduğu tesisler üzerinden hizmet veriyor. Firmanın otobüs seferleri ve fiyatları konusunda detaylar resmi adresinde bulunuyor. Safa Turizm otobüs biletlerini internet üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.


Safa Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Safa Turizm otobüs bileti fiyatlarını oldukça uygun fiyat aralıklarına sunuyor. Gitmek istediğiniz şehri seçerek kolayca bilet fiyatını öğrenebilirsiniz. Bilet konusunda merak ettiklerinizi firmanın destek hattına iletebilirsiniz.


Safa Turizm Otobüs Seferleri

Safa Turizm otobüs firmasının kullandığı güzergahlar;

 • Ankara,

 • Balıkesir,

 • Bursa,

 • İstanbul,

 • İzmir,

 • Kayseri,

 • Kırıkkale,

 • Kırşehir,

 • Kocaeli,

 • Manisa,

 • Tekirdağ

Safa Turizm firması bu güzergahları üzerinde bilet satış noktaları bulundurmaktadır. Dilerseniz bu bölgelerden biletlerini kolayca satın alabilirsiniz.


Safa Turizm Otobüs Özellikleri

Şehirlerarası yolcu taşımacılık konusunda hizmet sunan Safa Turizm firması en çok tercih edilen otobüs şirketleri arasında yerini almayı başarmıştır. Güler yüzlü ekibi ile rahat bir yolculuk yapmanızı sağlayan firma ekonomik fiyat aralıklarında hizmet vermeyi sürdürüyor. Safa Turizm biletlerini ister bilet satış noktaları üzerinden isterseniz online olarak satın almak imkanına sahipsiniz. 

Safa Turizm İletişim

Telefon: 2120000000
E-Posta: info@safaturizm.com

Adres:
Altıntepsi Mahallesi, Büyük İstanbul Otogarı, Yahya Kemal Caddesi, No:93/123 Bayrampaşa İstanbul

Safa Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Safa Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok