RH Turizm Online Otobüs Bileti

RH Turizm Hakkında

RH Turizm

Rahmi Hamurcu tarafından kurulduğu için adı RH Turizm olarak belirlenen otobüs firmasının merkezi Kayseri’dir. Kayseri’den Türkiye’nin dört bir tarafına yayılan firma 2000 yılında kurulmuştur. Günümüzde ise toplamda 56 durakta müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetleri

RH Turizm müşterilerine Türkiye genelindeki acenteleri ve aynı zamanda internet şubesi ile hizmet vermektedir. İnternet sitesinde üyelik sistemi bulunan firma zaman zaman üyelerine özel kampanya düzenleyebilir. Bilet satın alma ve iade gibi işlemler internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. RH Turizm müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi de kurmuştur. Gelen çağrılara yanıt veren firma temsilcileri müşterilerin sorunları ile en yakından ilgilenmektedir.
RH Turizm Türkiye’nin çeşitli noktalarına sefer düzenlemekte ve bu seferler esnasında yolcuların rahat etmeleri için en iyi donanımlar ile hizmet sunulmaktadır. Bu kapsamda hizmet veren otobüslerin tamamında televizyon bulunmaktadır. Bunlardan bazılarında ekran küçük olurken bazılarında daha büyüktür. Ancak genel olarak 10 inç büyüklüğünde televizyon ekranı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra rahat koltuk, internet, usb, okuma lambası, müzik yayını, priz ve radyo gibi imkanlar da otobüsler içerisinde sunuluyor.
Uzun süren yolculuklarda yolculara ikramlar da yapılmaktadır. Bu kapsamda çay, kahve, meyve suyu, ice tea, limonata gibi içecekler ile birlikte bisküvi ve kek ikramları da yapılmaktadır. Böylelikle yolcuların ihtiyaçları kısmen giderilmektedir.


Seferleri

RH Turizm seferleri Kayseri merkezli olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın başlıca gittiği illeri ise şöyle sıralayabiliriz: Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Konya, Samsun, Mersin, Gaziantep, Hatay, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Malatya, Isparta, Denizli, Şanlıurfa, İzmit, Diyarbakır ve Sakarya. Firmaya olan talep arttıkça bu seferlerin de artması bekleniyor.


Dinlenme Tesisleri

Yukarıda da saydığımız üzere RH Turizm çok sayıda il ve ilçeye sefer düzenlemektedir. Bu nedenle pek çok konaklama tesisinde de mola vermektedir. Yolcular bu dinlenme tesislerinde yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebiliyorken aynı zamanda yolculuğun yorgunluğunu atma fırsatı da bulabiliyor. Yolcular gittikleri yörenin hediyelik eşyalarından da satın alma imkanına sahiptir. Dinlenme tesislerinde genellikle tuvaletler ücretli olarak istifadeye sunuluyor. Namaz kılmak isteyenler için ise dinlenme tesislerinde mescitler bulunuyor.


Otobüs Filosu

RH Turizm otobüs filosu 28 adet otobüsten oluşmaktadır. Bu otobüslerden bazıları firmaya aitken bazıları da kiralanmaktadır. Yoğun dönemlerde yeni otobüsler kiralanarak yolcuların mağdur olmasının önüne geçilmektedir. Filo içerisinde farklı modellerde otobüsler bulunsa da genel olarak lüks araçların olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

RH Turizm İletişim

Telefon: (0850)-888-38-74
E-Posta: rh@rhturizm.com.tr
Website:

Adres:
Yıldızevler Mah. 3684. Cad. Kınaş İnş. D Blok 5/A Kocasinan/KAYSERİ/TÜRKİYE

RH Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RH Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (11)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (2)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

3.68

19 Değerlendirme

E****

B****

01-09-2022

Keyifli bir yolculuk oldu benim için


F****

****

02-05-2022

Seyahatim çok güzel geçti görevli eleman nazik ve yardımsever biriydi teşekkür ederim


E****

****

07-03-2022

Guzel memnun kaldim tavsiye ederim


M****

****

11-02-2022

Teşekkür ediyorum ilgi alaka çok iyiydi.


A****

T****

03-02-2022

Çoknmemnun kaldık


Z****

T****

23-11-2021

Yolculuğum iyiydi açıkçası ama belirlenen süreden çok daha uzun sürdü.Bilet alırken 11 saat 50 dk yolculuk süresi gözükürken,o kadar çok yere uğradı ki 13 saat 15 dk sürdü.Bu da işe geç kalmama sebep oldu.


A****

****

17-11-2021

RH turizmin otobüsü çok yeniyi. Tertemiz tavsiye ederim.


V****

E****

24-10-2021

Rh turizm bu işi hakkıyla yapan nadir firmalardan biri. Şoför, muavin ve hizmet olarak çok iyisiniz hizmetiniz için teşekkür ederim.


G****

A****

24-10-2021

Çok teşekkürler ilgi alakaları cok iyiydi


S****

D****

09-10-2021

RH Turizm çalışanı çok iyi yaklaşım sergiledi sağ olsun güler yüzlüydü gayet keyifli bir yolculuk yaptım ilgileri için teşekkür ederim.