RH Turizm Online Otobüs Bileti

RH Turizm Hakkında

RH Turizm

Rahmi Hamurcu tarafından kurulduğu için adı RH Turizm olarak belirlenen otobüs firmasının merkezi Kayseri’dir. Kayseri’den Türkiye’nin dört bir tarafına yayılan firma 2000 yılında kurulmuştur. Günümüzde ise toplamda 56 durakta müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetleri

RH Turizm müşterilerine Türkiye genelindeki acenteleri ve aynı zamanda internet şubesi ile hizmet vermektedir. İnternet sitesinde üyelik sistemi bulunan firma zaman zaman üyelerine özel kampanya düzenleyebilir. Bilet satın alma ve iade gibi işlemler internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. RH Turizm müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi de kurmuştur. Gelen çağrılara yanıt veren firma temsilcileri müşterilerin sorunları ile en yakından ilgilenmektedir.
RH Turizm Türkiye’nin çeşitli noktalarına sefer düzenlemekte ve bu seferler esnasında yolcuların rahat etmeleri için en iyi donanımlar ile hizmet sunulmaktadır. Bu kapsamda hizmet veren otobüslerin tamamında televizyon bulunmaktadır. Bunlardan bazılarında ekran küçük olurken bazılarında daha büyüktür. Ancak genel olarak 10 inç büyüklüğünde televizyon ekranı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra rahat koltuk, internet, usb, okuma lambası, müzik yayını, priz ve radyo gibi imkanlar da otobüsler içerisinde sunuluyor.
Uzun süren yolculuklarda yolculara ikramlar da yapılmaktadır. Bu kapsamda çay, kahve, meyve suyu, ice tea, limonata gibi içecekler ile birlikte bisküvi ve kek ikramları da yapılmaktadır. Böylelikle yolcuların ihtiyaçları kısmen giderilmektedir.


Seferleri

RH Turizm seferleri Kayseri merkezli olarak gerçekleştirilmektedir. Firmanın başlıca gittiği illeri ise şöyle sıralayabiliriz: Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, Bursa, Konya, Samsun, Mersin, Gaziantep, Hatay, Eskişehir, Kayseri, Trabzon, Malatya, Isparta, Denizli, Şanlıurfa, İzmit, Diyarbakır ve Sakarya. Firmaya olan talep arttıkça bu seferlerin de artması bekleniyor.


Dinlenme Tesisleri

Yukarıda da saydığımız üzere RH Turizm çok sayıda il ve ilçeye sefer düzenlemektedir. Bu nedenle pek çok konaklama tesisinde de mola vermektedir. Yolcular bu dinlenme tesislerinde yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebiliyorken aynı zamanda yolculuğun yorgunluğunu atma fırsatı da bulabiliyor. Yolcular gittikleri yörenin hediyelik eşyalarından da satın alma imkanına sahiptir. Dinlenme tesislerinde genellikle tuvaletler ücretli olarak istifadeye sunuluyor. Namaz kılmak isteyenler için ise dinlenme tesislerinde mescitler bulunuyor.


Otobüs Filosu

RH Turizm otobüs filosu 28 adet otobüsten oluşmaktadır. Bu otobüslerden bazıları firmaya aitken bazıları da kiralanmaktadır. Yoğun dönemlerde yeni otobüsler kiralanarak yolcuların mağdur olmasının önüne geçilmektedir. Filo içerisinde farklı modellerde otobüsler bulunsa da genel olarak lüks araçların olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

RH Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RH Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok