Özlem Muş Vip Otobüs Bileti Al

Özlem Muş Vip En Popüler Otobüs Seferleri


Özlem Muş Vip Hakkında

Özlem Muş Vip

Muş merkezli kurulmuş bir özel yolcu taşıma firmasıdır. Konforlu ve keyifli yolculuklar sunmakta olan Özlem Muş turizm, müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Düzenli olarak belirli noktalara seferler düzenlemekte olan Özlem Muş Vip, özel grup taşımacılığı da yapmaktadır. Ülkenin hemen her noktasına özel grup seyahatleri gerçekleştirmektedir.
Araçlar sürekli olarak dezenfekte edilmekte ve hijyen kurallarına uyulmaktadır. Sosyal mesafeli, ferah araçlarla hizmet vermekte olan Özlem Muş Turizm, 2019 yılında Abdullah Sağlık tarafından kurulmuştur. Deneyimli personel kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Grup seyahatleri için araca ihtiyaç duyduğunuzda firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Seferleri

Özlem Muş Turizm her sene Bingöl, Muş, Elâzığ, Tatvan, Erzurum ve Malatya gibi destinasyonlara düzenli periyotlarda ulaşım hizmet sunmaktadır.
Kovancılar, Kayseri, Ankara, Eskişehir, Bursa, Bolu, İstanbul, Konya, İzmir, Adana, Mersin gibi ülke genelinde birçok farklı noktaya da ulaşım hizmeti vermektedir.


Otobüs Filosu

2+1 otobüslerden oluşmakta olan Özlem Muş Vip modern araçları ile dikkat çekmektedir. Gelişen teknolojinin paralelinde ilerlemekte ve düzenli olarak otobüslerinin bakımlarını yaptırmaktadır. Gelişen ve değişen yolcu isteklerine göre aralıklı olarak araç değişiklikleri de yapmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Özlem Muş turizm ile; 2+1 rahat koltuklarda araç içerisinde yapılan müzik ve televizyon yayınları eşliğinde rahat ve eğlenceli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Koltuk aralarındaki mesafelerin yeterli miktarda olmasına dikkat edilmiştir. Ayrıca araçta yer alan koltukların da ideal genişlikte olmasında özen gösterilmiştir. Yolculuk sırasında müşterilerin en çok ihtiyaç duyduğu noktalara hassasiyetle yaklaşılmaktadır. Bunlar arasında en önemli konulardan birisi de molaların verildiği dinlenme tesisleridir. Özlem Muş son derece kaliteli ve hijyenik dinlenme tesislerinde mola vermektedir.
Dolayısı ile bu duraklarda enerjinizi toplayabilir ve rahat yolculuklar yapabilirsiniz. Özlem Muş Vip biletlerini ister otogardan isterseniz de online olarak satın alma fırsatınız bulunmaktadır. Biletlerinizi internet üzerinden almak için bilet.com sitesinin kapsamlı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi güvenle girebileceğiniz bu site sayesinde belirlediğiniz saatlerdeki biletleri satın alarak kolaylıkla gidebilirsiniz. Biletlerinizin iptal ve iadesi ile ilgili süreçleri de yine bu site üzerinden yönetebilirsiniz.
 

Özlem Muş Vip İletişim

Telefon: 0542 484 49 49

Özlem Muş Vip Seferleri

Özlem Muş Vip En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Muş Vip Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok