Özlem Bingöl Seyahat Online Otobüs Bileti

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında

Özlem Bingöl Seyahat


1970 yılında Bingöl Tur adıyla İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz tarafından kurulan firma, 2012 yılında adını Özlem Bingöl Seyahat olarak değiştirerek sefer hayatına devam etmiştir.  Her yıl düzenli olarak personellere kurum içi eğitim vermekte olan firma, sizlere her alanda kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi garantiler.


Seferleri

Ankara, Antalya, ağrı, Artvin, Bingöl, Bayburt, Düzce, Bolu, Gaziantep Bursa, Eskişehir, Elâzığ, Hatay, İstanbul, Giresun, Iğdır, Konya, Sakarya, Uşak, Şanlıurfa, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Kocaeli, mersin, Mardin, Sakarya, Osmaniye gibi illere ve ilçelerine kara yolu yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmanın hedefi daha fazla ile ulaşım sağlayarak, karayolu yolcu taşıma sektöründe öncü bir marka olmaktır.


Otobüs Filosu

Otobüs filosunda toplamda 7 araç bulunduran firmanın araçlarının yaşı ise 6’dır.  Marka olarak Travego model araçlar kullanılmaktadır. Otobüs filosunda bulunan araçlar son derece donanımlı ve sizlerin konforunuza tam anlamıyla karşılık verebilmek için tasarlanmaktadır. Ayrıca firma, filosunu ve filosunda bulunan araçları da düzenli olarak yenilemektedir.
 


İkram ve Hizmetler

Firma, araç içerisinde yolcularının konforunu sağlayabilmek adına pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Büyün otobüslerin içerisinde genel TV yayını ve genel müzik yayınını yapılırken aynı zamanda her yolcu için birer kulaklıkta dağıtılmaktadır. Seyahat süresi boyunca zamanını kitap okuyarak veya dergi okuyarak değerlendirmek isteyen yolcular için koltuklarda, okuma lambaları da her daim kullanıma açıktır.

Bilet.com ile bilet tercihi yaparken dilediğiniz firma ile ilgili bilgi alarak bilet alışverişi yapmanız oldukça kolaydır. 

Özlem Bingöl Seyahat İletişim

Telefon: 0 (426) 214 38 86
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali No:112/105 Bingöl/TÜRKİYE

Özlem Bingöl Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok