Özlem Bingöl Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
Kuruluş Tarihi
Firma Puanı
5 / 5

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında

Özlem Bingöl Seyahat


1970 yılında Bingöl Tur adıyla İbrahim Bozova ve Sadık Yılmaz tarafından kurulan firma, 2012 yılında adını Özlem Bingöl Seyahat olarak değiştirerek sefer hayatına devam etmiştir.  Her yıl düzenli olarak personellere kurum içi eğitim vermekte olan firma, sizlere her alanda kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi garantiler.


Seferleri

Ankara, Antalya, ağrı, Artvin, Bingöl, Bayburt, Düzce, Bolu, Gaziantep Bursa, Eskişehir, Elâzığ, Hatay, İstanbul, Giresun, Iğdır, Konya, Sakarya, Uşak, Şanlıurfa, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Malatya, Kocaeli, mersin, Mardin, Sakarya, Osmaniye gibi illere ve ilçelerine kara yolu yolcu taşımacılığı hizmeti veren firmanın hedefi daha fazla ile ulaşım sağlayarak, karayolu yolcu taşıma sektöründe öncü bir marka olmaktır.


Otobüs Filosu

Otobüs filosunda toplamda 7 araç bulunduran firmanın araçlarının yaşı ise 6’dır.  Marka olarak Travego model araçlar kullanılmaktadır. Otobüs filosunda bulunan araçlar son derece donanımlı ve sizlerin konforunuza tam anlamıyla karşılık verebilmek için tasarlanmaktadır. Ayrıca firma, filosunu ve filosunda bulunan araçları da düzenli olarak yenilemektedir.
 


İkram ve Hizmetler

Firma, araç içerisinde yolcularının konforunu sağlayabilmek adına pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Büyün otobüslerin içerisinde genel TV yayını ve genel müzik yayınını yapılırken aynı zamanda her yolcu için birer kulaklıkta dağıtılmaktadır. Seyahat süresi boyunca zamanını kitap okuyarak veya dergi okuyarak değerlendirmek isteyen yolcular için koltuklarda, okuma lambaları da her daim kullanıma açıktır.

Bilet.com ile bilet tercihi yaparken dilediğiniz firma ile ilgili bilgi alarak bilet alışverişi yapmanız oldukça kolaydır. 

Özlem Bingöl Seyahat İletişim

Telefon: 0 (426) 214 38 86
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali No:112/105 Bingöl/TÜRKİYE

Özlem Bingöl Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Özlem Bingöl Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Özlem Bingöl Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Özlem Bingöl Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Özlem Bingöl Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Özlem Bingöl Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Özlem Bingöl Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Özlem Bingöl Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Özlem Bingöl Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Özlem Bingöl Seyahat otobüs firması başlıca Elazığ, Malatya, Bingöl şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 3 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Özlem Bingöl Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Özlem Bingöl Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

****

30-07-2022

Güzel