Özer Turizm Online Otobüs Bileti

Özer Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Özer Turizm Hakkında

Özer Turizm

İstanbul ile Mesudiye ve Koyulhisar arasında seferler düzenleyen Özer Turizm, 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Ankara, İzmir, Adana ve Bursa gibi noktalara da yolcu götüren Özer Turizm, son model araçlar ile hizmeti kesintisiz olarak sunmaktadır. Güvenli yolculuk hizmetinin yanı sıra teknoloji ile iç içe bir seyahat vaat eden Özer Turizm, 2+1 koltuklarla yolcuları rahat ettirmeye çalışmaktadır.
 
 Kibar ve yolcu ile nasıl konuşulması gerektiğini bilen muavinlere sahip bir yolculuk için Özer Turizm otobüs bileti satın alınmalıdır. Mola yerleri konusunda da yolcuların rahat edebileceği bilinen ve büyük yerler seçilmektedir. Mobil uygulama sayesinde, yolcular istedikleri noktaya kolayca bilet alabilmektedir. 2+1 koltukların yanında prizler vardır ve hiçbir yolcu şarj problemi yaşamamaktadır.
 

 Özer Turizm Seferler

 
 Mesudiye ve Koyulhisar'a 7/24 sefer düzenleyen Özer Turizm'de, her daim bilet bulmak mümkündür. Sektör içerisinde kaliteli bir otobüs firması olan Özer Turizm, sadece belirli noktalara sefer düzenlemektedir. Gece yolculuk edecek olanlar için servis imkanı mevcuttur. İstediği tarih aralığında bilet bulabilen yolcular, biletlerini iptal ederken herhangi bir problem ile karşılaşmamaktadır.
 
 Konforlu olan ve yolculara birçok imkan tanıyan Özer Turizm, yoğun talep üzerine bayramlar gibi özel günlerde ek sefer düzenlemektedir. Sürekli seferler sayesinde hiçbir yolcu otobüs bulamama gibi bir sıkıntı yaşamamaktadır. Her gün birden fazla yapılan seferler, yolcuların ihtiyacını karşılayacak nitelikte olmaktadır.
 

 Özer Turizm Araç Filosu

 
 Farklı markalara ait son model araçlara her geçen gün yenisini ekleyen Özer Turizm, seferlerini artırmayı düşünmektedir. Yılların verdiği tecrübeden ve kaliteden asla ödün vermeyen Özer Turizm, müşterilerini geniş koltuklarda seyahat ettirmektedir. Yolcuların güvenliği ve rahatı için bütün ayrıntılar düşünülmekte ve uygulanmaktadır. Trafik kurallarına uyma konusunda hassas olan şoförler, güvenli bir yolculuk sunmaktadır.
 
 Bazı dönemlerde kampanyalı biletlerden faydalanan yolcular, uygun fiyatlar seyahat etmektedir. Her yolcunun bagaj hakkı bulunmakta ve bagaj sınırının aşılmamasına dikkat edilmesi istenmektedir. Bagajlar alınırken bagaj fişi verilmekte ve bagajın kaybolması gibi bir durumda yolcunun mağduriyeti giderilmektedir. Güvenli yolculuk için titizlikle çalışan Özer Turizm, bütün donanımlara sahiptir.
 

 Özer Turizm Sefer İkramı

 
 Yolculuk boyunca sürekli ikram yapılmakta ve yolcular yolculuğun nasıl geçtiğini bile anlamamaktadır. Son teknoloji donanımlara sahip olan araçlarda, televizyon izlemek ve müzik dinlemek mümkündür. Kaliteli hizmet vermeyi benimsemiş olan Özer Turizm, vaat ettiği konforu eksiksiz yerine getirmektedir. İkramlar açık büfe tarzında yapılmakta olup sıcak yaz aylarında dondurma ikramında da bulunulmaktadır.
 
 Yolculuk uzun veya kısa olsun, her yolcuya ikram yapılmaktadır. Muavin tarafından sunulan tatlı ve tuzlu yiyeceklerin yanı sıra sıcak ve soğuk içecekler de ikram edilmektedir. Zaman zaman ikramlar yenilenmekte ve yolculuğun uzun olmasına göre ikram belirli aralıklarla tekrardan yapılmaktadır. Tüm yolcular sigortalı bir şekilde yolculuk etmekte birlikte can ve mal güvenliği korunmaktadır.
 

Özer Turizm İletişim

Telefon: 0216 425 88 00
E-Posta: zerturizm@hotmail.com
Website:

Adres:
Kavacık, Fatih Sultan Mehmet Cad. No: 28 Beykoz/İstanbul

Özer Turizm Seferleri

Özer Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özer Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok