Özdeş Vip Online Otobüs Bileti

Özdeş Vip En Popüler Otobüs Seferleri


Özdeş Vip Hakkında

Özdeş VIP otobüs firması, Mehmet Emin Özdeş tarafından 2015 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.  İstanbul ve çevre illerin önde gelen otobüs firmalarından biri olan bu firma bulunduğu bölgede oldukça sık tercih edilmektedir. Kurulduğu ilk günden beri sayısız sefere imza atan firma, eğitimli uzman personelleri ile hizmet ağını büyütmektedir.


Seferleri

İstanbul ve çevre illerinde ağırlıklı olarak seferler yapan firma, Ankara, Antalya ve İzmir gibi Türkiye’nin önde gelen il ve ilçelerine de düzenli seferler yapmaktadır. Ayrıca firma, her gün daha fazla kitleye ulaşmayı hedefleyerek sefer güzergahlarını genişletmeyi amaçlamaktadır.


Otobüs Filosu

Bu otobüs firması her gün çeşitli illere ve ilçelere karşılıklı seferler düzenlemektedir. Ayrıca müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için sürekli olarak kendini yenileyen firmanın 5 araçtan oluşan otobüs filosu bulunmaktadır. Otobüs filosunda bulunan oldukça kullanışlı ve yeni model araçlarla seferler düzenlenmektedir. Çağın gereklerine uyarak çeşitli teknolojik imkanları araçlarına uyarlayan firma, yolcu güvenliğini sağlamak için gerekebilecek hemen her türlü donanıma da sahiptir.


İkram ve Hizmetler

Uzun zamandır taşımacılık sektöründe öncü bir marka olmayı hedefleyen bu firmanın otobüslerinde de yine sizlerin konforu için birçok hizmet sunulmaktadır. Özellikle de araçlarda bulunan kablosuz internet, her yolcuya özel olacak şekilde dağıtılan kulaklıklar ve genel müzik yayını yapan ekranlar ile keyifli bir yolculuğun garantisi verilmektedir. Bunun yanında yolculara yine yolculuk boyunca yiyecek ve içecek ikramları da yapılmaktadır.

Siz de dilediğiniz zaman Bilet.com üzerinden otobüs bileti alarak rahat bir otobüs yolculuğu deneyimi yaşayabilirsiniz

Özdeş Vip İletişim

Telefon: (0534) 205 88 12
Telefon: (0212) 542 60 96
E-Posta: bilgi@ozdesturizm.com
Website:

Adres:
Kartaltepe mah. Bahçesaray sok. Onur Apt. No:10/B Bakırköy İstanbul

Özdeş Vip Seferleri

Özdeş Vip En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özdeş Vip Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok