Öz Isparta Online Otobüs Bileti

Öz Isparta En Popüler Otobüs Seferleri


Öz Isparta Hakkında

Öz Isparta

1989 yılında Isparta merkezli olarak kurulan Öz Isparta turizm, şehirlerarası ulaşım sağlamaktadır. İlk seferini Isparta ve İstanbul arasında yapmıştır. İlerleyen zamanlarda ise sefer sayısını ve çeşitliliğini arttırmıştır. Şimdi tam 46 noktaya ulaşım sağlamaktadır.

Hizmetler

Öz Isparta turizm yolculara karşı oldukça ilgilidir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı çalışması ile halka hitap eder. Yolcuları genellikle sürekli müşterisi olan kişilerdir. Bu da firmayı tercih edenlerin memnun olduğunu gösterir.
Bu firma ile seyahat etmek istiyorsanız şubelerden ya da online olarak biletinizi alabilirsiniz. Firmanın sahip olduğu 7 şubeden birine giderek biletinizi kestirebilirsiniz. Dilerseniz de firmaya ait web sitesinden bilet alabilirsiniz. Firma web sitesi güncel ve işlevseldir. Sürekli olarak bu firmayı tercih edenlerdenseniz üyelik oluşturarak indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Otobüs yolculuğunuz başladığı andan itibaren muavin tarafından yolculuk hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Yolculuk süresi, molalar, uğranılacak olan duraklar size bildirilir. Sonra da ikramlar yapılacaktır. Yolculuğun uzunluğuna göre ikram sayısı değişir. Sıcak ve soğuk içecekler ile ambalajlı ürünler sunulur. İkramlar kaliteli ve piyasada tutulan ürünlerdendir. Yolculuk sırasında yemek ve ihtiyaç için yarım saatlik molalar verilecektir.


Seferler

Öz Isparta seferleri merkezi Isparta’dır. Isparta ile pek çok il arasında şehirlerarası karayolu ulaşımı sağlamaktadır. İl ve ilçe merkezleri ile bazı önemli noktalardan oluşan tam
46 nokta arasında sefer yapılmaktadır. Sefer başlangıç ve bitiş noktaları büyükşehir terminalleri iken, bu güzergahta bulunan pek çok noktadan yolcu alma ve bırakma yapılmaktadır. Sefer saatine ulaşmak için ya da sefer sonrası için servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Yaklaşık 30 yıllık geçmişe sahip olan firma oldukça mütevazidir. Öz Isparta otobüs filosu başlarda tek bir araçtan oluşurken, şimdilerde 3 araç ile hizmet vermektedir. Araçların hepsi yeni ve teknoloji ile uyumludur. Güvenli sürüşe uygun olduğu için yolcu güvenliğine de önem verilmektedir.
Yolculuk yapacağınız otobüste wi-fi, TV, USB girişi, koltuk arkası ekran gibi teknolojik donanımlar mevcuttur. Böylece yolculuk esnasında kesintisiz iletişim sağlandığı gibi, eğlenceli vakit geçirmek de mümkündür.

 

Öz Isparta İletişim

Telefon: (0246)-227-23-00
Telefon: 0246 227 23 00
E-Posta: bilgi@ozisparta.com

Adres:
Isparta otogarı No:31, Isparta/TÜRKİYE

Öz Isparta Seferleri

Öz Isparta En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Isparta Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok