Öz Adıyaman Online Otobüs Bileti

Öz Adıyaman En Popüler Otobüs Seferleri


Öz Adıyaman Hakkında

Sektör içerisindeki 22 yıllık tecrübesi ile yola çıkan Öz Adıyaman Turizm, gelişmiş araç filosu ile yolcu taşımacılığı hizmetini vermektedir. Yolcu taşımacılığına uygun standartlar koruyarak hizmet vermeyi sürdüren Öz Adıyaman Turizm müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.
 
 Öz Adıyaman seyahat yenilikçi ve dinamik personelleri ile yolcu taşımacılığı sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir. Öncelikli olarak insan prensibinden yola çıkan turizm acentesi, çalışanları ile bütünlük sağlayarak kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlar. Özellikle haksız kazanç sistemine asla girmeden kanunlara ve tüm ulaşım kurallarına saygılı olmayı hedefler. Öz Adıyaman Turizm, müşteri potansiyelini sürekli artıran bir firmadır. Bu artış sayesinde Öz Adıyaman Turizm hizmet ve kalite zinciri de giderek artış göstermektedir.
 

 Öz Adıyaman Turizm Sefer Saatleri ve Tarihleri

 
 Dijital platformların artması ile beraber online sistem üzerinden bilet alımı da artmıştır. Online sistemler sayesinde yolcular internetin bulunduğu her alandan otobüs biletlerini temin edebilmektedir. Özellikle zaman kaybı yaşamadan ve yer bulma sorunu olmadan sistemden biletinizi kolaylıkla temin edebilirsiniz. Öz Adıyaman otobüs bileti alımları için kalkış ve varış noktalarını belirlemeniz yeterli olacaktır.
 
 205 durak ve güzergah üzerinde ulaşım sağlayan Öz Adıyaman Turizm, internetten bilet alımlarında çeşitli kampanyalar da sunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanarak, dilediğiniz sefer saatini ve tarihini seçebilirsiniz. Tek bir sayfa üzerinde 205 farklı durağı ve bu duraklara düzenlenen seferleri görmek mümkündür.
 

 Öz Adıyaman Turizm Kaliteli Otobüs Filosu

 
 Öz Adıyaman Turizm 205 farklı güzergaha her gün yolcu taşımaktadır. Bu nedenle kullandığı ve tercih ettiği otobüs filolarının her biri en son teknoloji ile yolcu taşıma amacına uygun olarak üretilmiştir. Üretim esnasında Öz Adıyaman Turizm, yolcuların konfor ve rahatlığını da düşünmüştür. Araçların içlerinde koltuklar genellikle 2+1 koltuk düzenine sahiptir. Ayrıca araçlarda hız sınırını kontrol eden çeşitli uygulamalar da mevcuttur.
 
 Öz Adıyaman Turizm araç filosunun tamamını yolcu taşımasına uygun araçlardan oluşturmuştur. Araçlarda hem şoför hem de yolcuların ihtiyacını karşılayacak çeşitli özellikler bulunmaktadır. Özellikle yolcular için wc, internet ve tv ekranları bulunur. Tv ekranlarının her biri kişilerin koltuklarında yer almakta ve kişiye özel olarak sunulmaktadır.
 

 Öz Adıyaman Turizm Servis ve Sağlanan İmkanlar

 
 Öz Adıyaman Turizm toplamda 100'ü aşkın otogar üzerinde hizmet vermektedir. Otogarların her birinde tecrübeli ve güler yüzlü personeller görev almaktadır. Otobüs hareket edene kadar personellerin her biri yolcularla tek tek ilgilenmektedir. Araç içlerinde ise muavin ve şoförler yolcuların güvenli bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Muavinler yol boyunca yolculara çeşitli içecek ve yiyecek ikramlarında bulunmaktadır.
 
 Otobüsler hareket ettiğinde yasal olarak belirlenen aralarda mola vermek durumundadır. Molalar esnasında yolcular hem ihtiyaçlarını giderebilir hem de yemeklerini yiyebilirler. Tüm bunlarla beraber yolculara bilet alımlarında yolculuk sigortası da yapılmaktadır. Yolculuk sigortası Öz Adıyaman Turizm tarafından zorunlu bir durumdur.
 
 

Öz Adıyaman İletişim

Telefon: 444 06 31

Adres:
Adıyaman Otobus Terminali Adıyaman

Öz Adıyaman Seferleri

Öz Adıyaman En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Adıyaman Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok