Nilüfer Turizm Otobüs Bileti Al

Nilüfer Turizm Hakkında

Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm Hüseyin Kayaplı tarafından kurulmuştur. Kuruluş tarihi 2000’dir. Bursa Merkezli olan Nilüfer Turizm kısa süre içinde farklı şubeler de açarak, Türkiye’nin çok sayıda şehrinde yer almıştır. Yolculuk yaptığı şehirleri arttırarak, sefer sayılarını çoğaltmıştır.

Hizmet ve Programları

Nilüfer turizm yola otobüs seferleri ile çıkmıştır. Nilüfer Turizm şehirlerarası yolculuk hizmeti ile çok sayıda yolcunun memnuniyetini toplamıştır. Sonrasında ise daha farklı alanlarda da hizmet ağını genişleterek hizmet vermeye devam etmiştir.

Nilüfer Turizm Otobüs Yolculuğu;

Çok sayıda otobüsü ile otobüs yolculuğunun şehirlerarası yapılmasını sağlıyor. Otobüs yolculuğuna bakıldığında, özel araçların kullanıldığı ve yolculara üst düzeyde konforun sağlandığı araçlar olduğu görülüyor. Otobüs yolculuğunuz öncesinde bilet aldıktan sonra biletlerin iptali ya da sefer saatini değiştirme, bileti açığa alma gibi haklarınızı kullanabilirsiniz. Turizm şirketinin kurumsal şekilde sürdürmüş olduğu hizmette bu taleplerinizin sürdürülmesi için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Yolculuğunuz sırasında otobüste TV ekranları sizinle olacak. Her yolcuya özel şekilde oluşturulmuş olan bu ekranlar sayesinde müzik dinleme, video izleme gibi seçenekleriniz olacak. Değerlendirmenizi yaparak, otobüsün bu özelliğini kullanabilirsiniz. Ekranlarda yer alan USB sayesinde, araçta cihaz şarj etme de mümkün olacak. Sizin için araçlarda priz de bulunduruluyor. Kullanarak istediğiniz şekilde araçlarda yerinizi alabilirsiniz.,

  • İkramlar: Aynı zamanda otobüs yolculuklarında değerlendirebileceğiniz ikramlar var. Otobüs yolculuğunuzun süresine göre muavinler düzenli olarak ikram servisi yapıyor. İkramlar arasında sıcak soğuk içecekler var. Meşrubat, su gibi içecekleri içebilirsiniz. Beraberinde tatlı ve tuzlu yiyeceklerin de servis edildiğini göreceksiniz. Tamamen kendi tercihinize göre, düzenli şekilde servis edilen yiyecek ve içeceklerden alabilirsiniz.
  • Nilüfer Kart: Otobüs yolculuklarınız için puan biriktirebilirsiniz. Nilüfer Turizm hizmeti kapsamında, oluşturulan kart üzerinden puanlarınızın toplanması mümkündür. Yapılan yolculuklar kapsamında, belli puanlar aktarılır. Bu puanları bilet satış noktasından ya da kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda siz de görebilirsiniz. Bilet almak istemeniz durumunda, puanınızın olması halinde direkt olarak kullanma şansınız olacak.

Nilüfer Turizm Uçak Seferleri;

Uçak şirketlerinin biletlerinin satışı Nilüfer Turizm online bilet satışı ile yapılıyor. Şirket aynı zamanda uçak biletlerinin satışı noktasında da görev alıyor. Farklı çok sayıda şirket ile anlaşmalı olunduğundan, güvenli ve kolay şekilde uçak biletinizin alınmasını sağlayabilirsiniz. Sorgulama yapabilir, uçuş seferleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için sunulan kaliteli ve güvenli hizmet standartları uçak yolculuğunuz için de geçerli olacaktır.

Seferleri

Seferlere bakıldığında hem otobüs yolculukları için seferlerin sunulduğu hem de uçuşlar için seferlerin sunulduğu görülecek. Nilüfer turizm seferleri kapsamında yer alan seferler için direkt olarak bilgi alabilir, online ya da bilet satış noktalarından bilet satışını tamamlayabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Otobüs Seferleri;

Çok sayıda şubesi olan firmanın geniş yelpazede sürdürdüğü seferler var. Türkiye’de popüler olan otobüs seferleri için İstanbul – Ankara – Eskişehir – Bursa – İstanbul – İzmir gösteriliyor. Gün içinde farklı saatlerde bu güzergahlar üzerinde yolcu taşımasının gerçekleşmesi mümkün. Turizm şirketinin Bozüyük – İnegöl  gibi ilçelere de giriş yapması, bu ilçelerin otogarlarında da indirme – bindirme yapması söz konusu. Nilüfer turizm otobüs seferleri online olarak bilet satış noktalarından incelenerek bilet alınabilir.

Nilüfer Turizm Uçak Seferleri;

Uçak seferleri tamamen uçak şirketinin sunmuş olduğu seferlere göre belirleniyor. Online sistem üzerinden belli olan uçuşlara göre biletlerinizi almanız mümkün. Tüm bunlara dikkat ederek, yolcuların yolculuk için Nilüfer Turizm hizmeti kapsamında hareket etmesi  mümkün olacaktır. Uçuş seferlerini inceleyerek, sizin için uygun olan bileti resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri kapsamında şirketin hizmet verdiği yerler var. Özel şehirlerarası konaklama tesislerinde yolcuların memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet veriliyor. Gerek temizlik gerekse sunulan imkanlar açısından tesisleri tercih edebilirsiniz. Mola verilen Nilüfer Turizm konaklama tesisleri verilmiştir.

Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri

Afyonkarahisar’da bulunan dinlenme tesisi son derece geniş bir alan konumlandırılmış. Restoran, market, tuvalet, mescit gibi alanlar mevcut.

Metin Dinlenme Tesisleri

Sakarya’da olan bu dinlenme tesisleri de Nilüfer turizm tarafından sıkça tercih edilen dinlenme tesisleri arasında.

Afyon İstiklal Dinlenme Tesisleri

Afyon’da yer alan dinlenme tesisinde temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz.

Susurluk Dinleme Tesisi

Tesis Bursa’da yer alıyor. Yemek yiyebileceğiniz, marketten bir şeyler alabileceğiniz, tuvalet ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir tesis. Ayrıca mescit de bulunuyor.

Özçelik Dinlenme Tesisleri

Dinlenme tesisleri Abant’ta yer alıyor. Güzergaha göre tercih edilmesi mümkün.

Sivrihisar Nasrettin Hoca Yay Dinlenme Tesisleri

Sivrihisar’da yer alan dinlenme tesisi son derece büyük. Ev yemekleri, tost gibi yiyecekler tüketilebilir. Bunun yanında market, mescit, tuvalet de bulunuyor.

Taytem Dinlenme Tesisleri

Sakarya’da yer alıyor. Büyük ve nitelikli bir tesis. Mescit, tuvalet, market ve diğer ihtiyaçlarınız için gereken hizmet veriliyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan araç sayısı bilinmiyor. Araç plakalarının tamamı 16. Bursa’ya ait bir şirket olduğundan, araç plakaları 16’dır. Bunun dışında otobüs filosunda yer alan araçların tamamında teknolojik yeterlilik ve güvenlik sağlanmıştır. Sorun yaşamayacağınız şekilde sunulan yolculuklar, güvenli ve güler yüzlü muavinler ile hizmet veriliyor. Nilüfer Turizm otobüs filosu kapsamında, USB – priz – TV ekranları gibi tüm özelliklerin olduğunu bilmelisiniz. Güvenli ve konforlu yolculuk için tercih edilebilir.
 

Nilüfer Turizm İletişim

Telefon: 0850 222 00 99
E-Posta: iletisim@nilufer.com.tr

Adres:
Yeni Yalova Yolu 14. Km. Ovaakça Osmangazi / Bursa

Nilüfer Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Nilüfer Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Nilüfer Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Nilüfer Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Nilüfer Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Nilüfer Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Nilüfer Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Nilüfer Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Nilüfer Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Nilüfer Turizm otobüs firması başlıca Aksaray, Ankara, Edirne, Gaziantep, Hatay şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 31 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Nilüfer Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Nilüfer Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (10)
İyi (6)
Orta (4)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.19

21 Değerlendirme

F****

T****

08-01-2023

İstanbul İzmir yolculuğu yaptım. Yarım saat gecikme dışında her hizmet gerektiği gibiydi. Teşekkürler.


E****

N****

26-12-2022

Gayretli ve nazik personeller...Yeterli seviyede yolculuk oldu...Teşekkürler


***

C****

28-11-2022

Nilüfer ile aldığım biletle yolculuk yapamadım .tam emin değilim bir gün öncesinin gecesine bilet almissim.bunlara dikkat edelim


Y****

Z****

08-09-2022

Memnun kalmadım, mecbur kalmazsam tercih etmem, diğer olumsuz yorumlara katılıyorum


R****

M****

24-08-2022

Çok çok iyi değil


N****

K****

03-07-2022

Kesinlikle memnun kaldım


G****

G****

26-05-2022

Tesekkürler


***

****

26-05-2022

Memnun kaldım


A****

***

24-05-2022

Memnun kaldım.


A****

V****

06-05-2022

Gayet güvenli konforlu bir yolculuktu.memnun kaldık teşekkür ederiz