Nevşehirliler Seyahat Otobüs Bileti

Nevşehirliler Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
194
Genel Merkezi
Nevşehir, Turkey
Kuruluş Tarihi
1960
Firma Puanı
0 / 5

Nevşehirliler Seyahat Hakkında

Nevşehirliler Seyahat

Öncelikle bu ulaşım firması, sizin için 1952 yılında Kervan Saray olarak hizmete başlamıştı. Daha sonra 1978 yılında Lale Seyahat olarak hizmetine devam etti. 1988 yılında ise Nevtur Turizm adı altında hizmetini sürdürdü. 2005 yılından itibaren genel kurul kararı ile günümüze kadar Nevşehirliler Seyahat olarak size olan hizmetine devam etmektedir. Misyonları; dürüst çalışmak, kamuoyunda saygınlığını korumak, yenilikçi olmak, teknolojik olarak kendini sürekli yenileyebilen bir ulaşım firması olmak, sizin için Mükemmeliyetçilik ilkesini benimsemek, size müşteri olarak değil de önce insan düşüncesiyle hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Nevşehirliler Seyahat’in kalkış şehirleri; Nevşehir, Ankara, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa, Hatay olup; varış şehirleri ise; Ankara, Kayseri, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, İstanbul, İzmir, Nevşehir’dir. Nevşehir’den Ankara’ya gidiyor ise güzergâhları; Gülşehir, Hacıbektaş, Kırıkkale’dir. Nevşehir’den Kayseri’ye gidiyor ise güzergâhı; Avanos’tur. Nevşehir’den Mersine gidiyor ise güzergâhları; Niğde, Adana ve Tarsus’tur. Nevşehir’den Şanlıurfa’ya gidiyor ise güzergâhları; Niğde, Adana, Osmaniye, Gaziantep’tir. Nevşehir’den Hataya gidiyor ise güzergâhları; Niğde, Tarsus, Adana, Dörtyol, Payas ve İskenderun’dur. Nevşehir’den İstanbul’a gidiyor ise güzergâhları; Adapazarı, İzmit, Alibeyköy, Esenler ve Haremdir. Nevşehir’den İzmir’e gidiyor ise güzergâhları; Aksaray, Konya, Denizli, Nazilli, Aydın ve Selçuk’tur. Ankara’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar, Kırıkkale, Hacıbektaş, Gülşehir ve Nevşehir’dir. İstanbul’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar, Kaymaklı ve Derinkuyu’dur. İzmir’den Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Selçuk, Aydın, Nazilli, Denizli, Konya, Aksaray, Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar ve Derinkuyu’dur. Şanlıurfa’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Gaziantep, Osmaniye, Adana, Niğde, Derinkuyu, Kaymaklı, Nevşehir, Göreme, Ürgüp, Avanos ve Uçhisar’dır. Hatay’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; İskenderun, Payas, Dörtyol, Adana, Tarsus, Niğde, Derinkuyu, Kaymaklı, Göreme, Ürgüp, Avanos ve Uçhisardır. Sabah 08.00’dan gece 01.00’a kadar ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşım sağladıkları her şehirde ise sizler için servisleri mevcuttur. Telefondan veya acentelerden bilet almak dışında, resmi internet sitesinden de online bilet satışı yapılmaktadır.

Sizler için Nevşehirliler Seyahat tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde yapmayı amaçlar. Güvenli ve rahat yolculuk yapmanızı sağlayarak sizin memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak istemiştir. Bunun için de tüm çalışmalarını siz değerli müşteriler için aile ortamı sıcaklığında geçmesini hedef almıştır. 

Nevşehirliler Seyahat İletişim

Telefon: (0384)-444-50-50
Telefon: 4445050
Telefon: 03844445050
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Adnan Menderes Terminali, Nevşehir

Nevşehirliler Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Nevşehirliler Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Nevşehirliler Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Nevşehirliler Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Nevşehirliler Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Nevşehirliler Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Nevşehirliler Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Nevşehirliler Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Nevşehirliler Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Nevşehirliler Seyahat otobüs firması başlıca Gaziantep, Hatay, Kırşehir, Nevşehir, Osmaniye şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 19 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Nevşehirliler Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Nevşehirliler Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok