Nevşehirliler Seyahat Online Otobüs Bileti

Nevşehirliler Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Nevşehirliler Seyahat Hakkında

Nevşehirliler Seyahat

Öncelikle bu ulaşım firması, sizin için 1952 yılında Kervan Saray olarak hizmete başlamıştı. Daha sonra 1978 yılında Lale Seyahat olarak hizmetine devam etti. 1988 yılında ise Nevtur Turizm adı altında hizmetini sürdürdü. 2005 yılından itibaren genel kurul kararı ile günümüze kadar Nevşehirliler Seyahat olarak size olan hizmetine devam etmektedir. Misyonları; dürüst çalışmak, kamuoyunda saygınlığını korumak, yenilikçi olmak, teknolojik olarak kendini sürekli yenileyebilen bir ulaşım firması olmak, sizin için Mükemmeliyetçilik ilkesini benimsemek, size müşteri olarak değil de önce insan düşüncesiyle hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Nevşehirliler Seyahat’in kalkış şehirleri; Nevşehir, Ankara, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa, Hatay olup; varış şehirleri ise; Ankara, Kayseri, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, İstanbul, İzmir, Nevşehir’dir. Nevşehir’den Ankara’ya gidiyor ise güzergâhları; Gülşehir, Hacıbektaş, Kırıkkale’dir. Nevşehir’den Kayseri’ye gidiyor ise güzergâhı; Avanos’tur. Nevşehir’den Mersine gidiyor ise güzergâhları; Niğde, Adana ve Tarsus’tur. Nevşehir’den Şanlıurfa’ya gidiyor ise güzergâhları; Niğde, Adana, Osmaniye, Gaziantep’tir. Nevşehir’den Hataya gidiyor ise güzergâhları; Niğde, Tarsus, Adana, Dörtyol, Payas ve İskenderun’dur. Nevşehir’den İstanbul’a gidiyor ise güzergâhları; Adapazarı, İzmit, Alibeyköy, Esenler ve Haremdir. Nevşehir’den İzmir’e gidiyor ise güzergâhları; Aksaray, Konya, Denizli, Nazilli, Aydın ve Selçuk’tur. Ankara’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar, Kırıkkale, Hacıbektaş, Gülşehir ve Nevşehir’dir. İstanbul’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar, Kaymaklı ve Derinkuyu’dur. İzmir’den Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Selçuk, Aydın, Nazilli, Denizli, Konya, Aksaray, Göreme, Ürgüp, Avanos, Uçhisar ve Derinkuyu’dur. Şanlıurfa’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; Gaziantep, Osmaniye, Adana, Niğde, Derinkuyu, Kaymaklı, Nevşehir, Göreme, Ürgüp, Avanos ve Uçhisar’dır. Hatay’dan Nevşehir’e gidiyor ise güzergâhları; İskenderun, Payas, Dörtyol, Adana, Tarsus, Niğde, Derinkuyu, Kaymaklı, Göreme, Ürgüp, Avanos ve Uçhisardır. Sabah 08.00’dan gece 01.00’a kadar ulaşım sağlanmaktadır. Ulaşım sağladıkları her şehirde ise sizler için servisleri mevcuttur. Telefondan veya acentelerden bilet almak dışında, resmi internet sitesinden de online bilet satışı yapılmaktadır.

Sizler için Nevşehirliler Seyahat tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde yapmayı amaçlar. Güvenli ve rahat yolculuk yapmanızı sağlayarak sizin memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak istemiştir. Bunun için de tüm çalışmalarını siz değerli müşteriler için aile ortamı sıcaklığında geçmesini hedef almıştır. 

Nevşehirliler Seyahat İletişim

Telefon: (0384)-444-50-50
Telefon: 4445050
Telefon: 03844445050
E-Posta: info@nevsehirlilerseyahat.com.tr
Website:

Adres:
Adnan Menderes Terminali, Nevşehir

Nevşehirliler Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Nevşehirliler Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok