Nevşehir - Zonguldak Otobüs Bileti

Nevşehir - Zonguldak Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Nevşehir - Zonguldak Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Nevşehir Hakkında

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinin en gözde kentlerinden biridir. Dünyaca ünlü Peri Bacaları, Hacıbektaş ilçesi ve Kapadokya’nın en eşsiz güzelliğiyle Derinkuyu, Acıgöl, Ürgüp, Nevşehir merkez, Gülşehir, Avanos, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerinden oluşmaktadır.

Dünyayla bağlantınızı yok edecek olan yeraltı şehirleri sayesinde, unutulmaz  bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Nevşehir ilçelerinde yer alan doğal güzellikleri ve eski kalıntıları görmenin dışında ortamı kuşbakışı ziyaret etmek için de, balonları tercih edenler bu atmosferi her zaman unutulmaz anlar olarak hatırlamaktadır.

Nevşehir sessiz ve huzurlu bir kenttir. bu nedenle doğal yerleri görmek ve kültür turizmi yapmak için idealdir. Balon turlarıyla Kapadokya etkileyici bir şekilde görülebilmektedir. Özellikle hafta sonları yaz kış yoğun bir şekilde ziyaret edilen bu bölgede otelde yer bulmak ve bilet bulmak kolay olmayabilir.

Özellikle kış sezonunda çeşitli en uygun otobüs bileti bulma kampanyaları kapsamında bölgenin turizm açısından 12 ay aktif bir şekilde canlı kalması sağlanmaktadır. 

En Popüler Nevşehir - Zonguldak Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Zonguldak Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  2°C
 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  -3°C
 • açık
  Sal
  açık
  -0°C
 • kapalı
  Çar
  kapalı
  3°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  1°C

Haritada Zonguldak

Zonguldak Hakkında

Nüfus
595.907
Plaka
67
Telefon Kodu
372