Mersin Travel Turizm Online Otobüs Bileti

Mersin Travel Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Mersin Travel Turizm Hakkında

Mersin Travel Turizm

Mersin Travel 2017 yılında kurulmuştur. Erdal Çetin tarafından kurulan turizm şirketi, şehirlerarası yolcu taşıması yapmaktadır. Mersin Travel turizm genel merkezi Mersin’dedir.

Hizmet ve Programları

Yolcu taşıma hizmeti veren turizm şirketi, genel olarak yolcuları memnun etmek üzerine bir misyon belirlemiştir. Taşımacılığın yolcu güvenliği üzerinden sürdürülmesi ilkeleri ile yola çıkılmış, şehirlerarası yolcu taşımada her geçen gün ilerleyerek hizmet verilmeye devam edilmektedir. Sunulan hizmet ve programları inceleyerek, siz de değerlendirebilirsiniz.

  • Mersin Travel Hizmeti: Konforlu bir hizmet almanızı sağlamak açısından gereken yapılır. Bunun için özel olarak araçlara dikkat edilir. Rahat, geniş araçların olması yol boyunca konfordan ödün vermeden hareket etmenizi sağlayacaktır. Bunun dışında bagajların geniş olması da hizmetin niteliğinin göstergesidir. Eşyalarınızın muhafaza edilmesi ve en iyi şekilde taşınması konusunda görev benimsenmiştir.

  • Otobüs Özellikleri: Otobüsün içinde yer alan özellikler son derece önemlidir. Bunun için Mersin Travel otobüsleri, teknolojik yeterliliğin tam olacağı şekilde oluşturuluyor. Dikkat edilmesi gereken, sizin sıkılmayacağınız şekilde bir yolculuk yapmanızı sağlamak. Bunun için USB özelliği olan TV ekranları oluyor. TV ekranından dilerseniz film izleme, TV izleme, müzik dinleme gibi imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

  • İkramlar: Otobüs yolculuğunuz sırasında size yapılan ikramlar ile yolculuğunuzu sürdüreceksiniz. Tatlı ve tuzlu yiyecekler, soğuk ve sıcak içecekler olmak üzere yol boyunca dilediğiniz şekilde ikramlardan alabilirsiniz. Zaman zaman muavinin servis etmesi ile birlikte, yiyeceklerinizi seçebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde içecek ve yiyecek alabilirsiniz.

Seferleri

Mersin Travel otobüs seferleri şehirlerarası şekilde sürüyor. Seferlerin genel olarak kalkış otogarı, Mersin Meşot Mersin Otogarı oluyor. Bunun yanında Mersin Mut Otogarı ve Mersin Taşti  - Tarsus otogarı da aynı şekilde seferlerde tercih edilir. Mersin Gülnar Otogarı ve Mersin Silifke şehirlerarası otogarları seferler için tercih edilir. Kalkış saati, varış saati, kalkış noktası ve varış noktası önceden belirleniyor. Sonrasında verilen net bilgiler ile yolculuğunuzun nasıl gerçekleşecek olduğunu yönünde bilgi alabilirsiniz.
Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Şehirlerarası konaklama tesisi yürütme hizmeti verilmiyor. Mersin Travel şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, özel olarak belirlenmiş olan yerlerde duruluyor. Yolcuların temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği düzeyde yerler tercih edildiğinden, nitelikte ve güvenlikte sorun yaşanmayacaktır. Konaklama tesislerinde mescit, tuvalet, restoran ve market olduğundan, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Filoda 10 tane araç bulunduğu biliniyor. Genel olarak Mercedes tercih edilmiştir. Net bir şekilde araçların modeli verilmiyor. Ancak araçlarda dikkat edilen, mutlaka güvenlik açısından sorun yaşanmayacak araçların olmasıdır. Kaliteden ödün verilmeden, geniş bagajlı, geniş koridorlu ve rahat koltuk özelliği olan araçlar ile yolculuk yapılması mümkün oluyor. Mersin Travel otobüs filosu ile güvenli ve kaliteli yolculuk yapılması sağlanıyor. Yolculuk tamamlandığında dilek ve şikayetlerinizi bildirebilir, iletişime geçerek anında detaylı bilgi sunmayı deneyebilirsiniz.

Mersin Travel Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mersin Travel Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok