Mersin - Denizli Otobüs Bileti

Mersin - Denizli Otobüs Seferleri

 • Güney Akdeniz Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  00:30
  DENIZLI
  14:50
  150 TL
 • Kontur Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  08:30
  DENIZLI
  21:50
  130 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  12:00
  DENIZLI
  02:20
  150 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  MERSIN (İÇEL)
  14:00
  DENIZLI
  04:20
  150 TL
 • Kontur Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  15:00
  DENIZLI
  03:50
  130 TL
 • Lüks Ereğli
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  DENIZLI
  05:50
  130 TL
 • Kontur Turizm
  MERSIN (İÇEL)
  17:30
  DENIZLI
  06:50
  130 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  MERSIN (İÇEL)
  20:00
  DENIZLI
  07:50
  115 TL
 • Has Turizm A.Ş.
  MERSIN (İÇEL)
  22:00
  DENIZLI
  09:50
  115 TL
 • Isparta Petrol
  MERSIN (İÇEL)
  23:15
  DENIZLI
  10:05
  140 TL

Mersin - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Kontur Turizm
Lider Adana Seyahat
Isparta Petrol
Has Turizm Ltd.
Metro Turizm

Mersin Hakkında

108 km uzunluğunda bir doğal plaj potansiyeline sahip olan Mersin, Antalya’dan çok önceleri oldukça gözde bir tatil beldesiydi.


Farklı medeniyetlerin buluştuğu, çok sayıda tarihi ve kültürel varlığıyla mütevazı bir şehir olan Mersin, Cennet – Cehennem çökükleri, Astım mağarası, ilk tarımın yapıldığı verimli topraklar olan Yumuktepe Höyüğü ve daha birçok önemli eserin bulunduğu Mersin müzesiyle görülmeye değer bir kenttir.

Mersine en ucuz otobüs bileti bulunduğunda mutlaka alınıp gezmek için fırsat yaratılmalıdır. Marinası da oldukça şık olan Mersin, Tarsus müzesi, Tarsus Şelalesi, Saint Paul Kilisesi, Şahmeran Mağarası, Yedi Uyurlar Mağarası ve daha nice tarihi mekanıyla görülesi yerlerden biridir.

Cambazlı Kilisesi de oldukça dikkat çekici mekanlar arasındadır. Akdeniz’in en güzel renklerini içinde barındıran bu tarihi kentte asırlar öncesine yolculuk yapabilir, içinizi dinlendiren havası ve doğasıyla huzurlu ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Mersin - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  22°C
 • açık
  Per
  açık
  24°C
 • açık
  Cum
  açık
  25°C
 • açık
  Cmt
  açık
  23°C
 • açık
  Paz
  açık
  19°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
0
Plaka
20
Telefon Kodu
258