Mavi Erzincan Online Otobüs Bileti

Mavi Erzincan En Popüler Otobüs Seferleri


Mavi Erzincan Hakkında

Mavi Erzincan

Mavi Erzincan firması 2012 yılında kurulmuştur. Merkezi Erzincan’da bulunan firma Mustafa Dursun tarafından yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet hayatına kazandırılmıştır. Mavi Erzincan faaliyet göstermeye başladığı günden bu güne kadar müşteriler tarafından beğenilen ve tercih edilen bir otobüs firması olmuştur. Şoförlerin ve diğer personelin işinde uzman olması  ve güleryüzle yaklaşımı firmanın müşteri odaklı bir anlayış benimsediğinin göstergesidir. Yolcu taşımacılığı konusunda 10 yıllık bir tecrübeye sahip olan firma, yenilikçi bakış açısına sahiptir. Teknolojik gelişmeleri takip ederek bunlara uygulamalarında yer vermektedir.


Seferleri

Mavi Erzincan firması Doğu Anadolu Bölgesi’de yer alan, tarihi mirasları İle bir kültür merkezi olan Erzincan’dan birçok şehire seferler düzenlemektedir. Tarihin yanında doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Erzincan’ın her yıl ağırladığı turist sayısı artmaktadır. Mavi Erzincan hem yakın çevresinde bulunan illere hem de ülkemizin diğer noktalarına yolcuların ulaşımını sağlamaktadır.  Firmanın sefer düzenlediği il ve ilçeler şunlardır:
 • Erzurum
 • Sivas
 • Amasya
 • Tokat
 • İstanbul
 • Çerkezköy
 • Çorlu
 • Aşkale
 • Koyulhisar
 • Gölova
 • Refahiye 


Otobüs Filosu

Mavi Erzincan firması lüks ve konforlu bir otobüs filosuna sahiptir. Otobüs filosunda bulunan araçlar Setra ve Travego modellerindedir. Firma yolcularına rahat ve konforlu bir seyahat imkanı sunmaktadır. Araçların ortalama yaşı 5’tir. Kurulduğu günden bu yana birçok sefer düzenleyen firma yenilikleri takip ederek, araçlarını belirlikli aralıklar ile yenilemektedir. Böylece yolcularına rahat ve güvenli bir yolculuk hizmeti sunmaktadır.


İkramlar ve Hizmetler

Mavi Erzincan konuklarına taze ve geniş çeşitlere sahip yiyecek ve içecek ikramında bulunmaktadır. Ayrıca araçlar geniş ve rahat koltukları ile yolcuların keyifle seyahat etmesine imkan sağlamaktadır. Bu koltukların arka tarafında led ekran bulunmaktadır. Bu ekranlar aracılığı ile tv, sinema izlenebilir ya da müzik dinlenebilir. Ayrıca araçlarda kesintisiz internet hizmeti de yer almaktadır. Bunların yanında yolcuların mobil cihazlarını şarj edebilecekleri priz  bulunmaktadır. Firma yolcularının konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat etmesi için her türlü hizmeti sunmaktadır.

Bilet.com sitesi aracılığı ile Mavi Erzincan firmasına ait bileti kolayca satın alabilir ya da rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. 

Mavi Erzincan İletişim

Mavi Erzincan Seferleri

Mavi Erzincan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mavi Erzincan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok