Marses Turizm Online Otobüs Bileti

Marses Turizm Hakkında

Marses Turizm

Marses Turizm 2011 yılında kurulmuştur. Kurucusu H.Musa Tutay olan Marses Turizm, şehirlerarası otobüs yolculuğu hizmeti sunuyor. Mardin merkezli olan hizmet veren firmanın farklı illerde de çok sayıda şubesi bulunuyor.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunuzun hem güvenli hem de nitelikli şekilde gerçekleşmesi için profesyonel hizmet veriliyor. Kurumsal şekilde sunulan hizmet sayesinde memnun kalacağınız yolculuklar yapacaksınız. Hizmet detayları verilmiştir.

Marses Turizm Yolculuk Öncesi Hizmet;

Yolculuk başlamadan önce bagaj kuponunuz ile birlikte bagajınız alınıyor. Güvenliğinin sağlanacağı şekilde yerleştiriliyor. Yolculuğun ne zaman tamamlanacak olduğu ya da yolculukla alakalı sorularınızı bu süreçte sorabilirsiniz. Yolculuğunuzun gerçekleşmesinden önce aldığınız biletler için iptal – değişiklik – açığa alma gibi talepleriniz olabilir. Bu hizmetlere de yolculuk öncesinde ulaşabilirsiniz.

Marses Turizm Yolculuk Sırasında Hizmet;

Yolculuk sırasında alabileceğiniz hizmet de en iyi şekilde organize edilir. Muavin tarafından yapılacak olan servis ve araç özellikleri bu noktada çok önemlidir. Sizin için sunulan hizmette muavinin düzenli olarak yiyecek içecek servisi yapacağını bilmelisiniz. Yolculuğunuzun durumuna göre şekillenecek olan servis hizmetini değerlendirebilirsiniz. Sıcak soğuk içecek servisinin yapılmasının yanı sıra, tatlı ve tuzlu yiyecek servisinin yapıldığını göreceksiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Yolculuk sırasında değerlendirebilecek olan özellikler arasında; USB, priz, TV ekranı, Mp3 kulaklığı olacak. Dilerseniz yolculuk sırasında sunulan bu özellikleri değerlendirerek, dilediğiniz gibi yolculuğunuzun geçmesini sağlayabilirsiniz.

Seferleri

Turizm acentesi tarafından seferler düzenlenerek, sizin için online ve bilet satış noktaları üzerinden sunuluyor. Hangi araç ile hangi yolculuğu yapacak olduğunuzu bilerek, bilet alabilirsiniz. Şehirlerarası yolculuklar için çok sayıda sefer düzenleniyor. Düzenlenen seferler arasından sizin için uygun olanı tercih ederek yolculuk yapabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: En çok yapılan seferler arasında Konya – Viranşehir, İzmir – Mardin, İzmir – Konya, İzmir – Ereğli, Uşak – Mardin, Urfa – Mardin, Afyon – Urfa gibi seferler var. Bu seferler üzerinden gidiş geliş yapılıyor. Direkt olarak bilet alabilir, sefer saatlerini kontrol edebilirsiniz. Her sefer her gün olacaktır.
  • Şehir içi Servis: Sunulan hizmet seçenekleri arasında, kişinin şehirlerarası yolculuğunu sağlamak açısından servisler de var. Servis hizmetinden yararlanarak, direkt olarak şehirlerarası ulaşımın kolay ve güvenli şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisi hizmeti verilmiyor. Yapılan yolculuklarda Marses Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, direkt olarak özel tesisler tercih ediliyor. Bu tesisler üzerinden mola verilmesi sağlanıyor. Elbette durulan tesisler için mümkün olduğunca kaliteli ve temiz olmasına özen gösteriliyor. Yolculuk sırasında; 20 dakikalık – 30 dakikalık molalar veriliyor. İhtiyaçlarınızı karşılamanız için bu süre içinde durulan dinlenme tesislerinde tuvalet, mescit, yemek alanı, market gibi yerler bir arada bulunuyor. İhtiyaçlarınızı karşılamanız için verilmiş olan süre içinde direkt olarak hizmet alabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Firmanın seferlerini gerçekleştirmiş olduğu otobüs seçenekleri içinde güvenlik dikkat çekiyor. Güvenliğin sağlanmış olduğu otobüslerde, sorunsuz bir şekilde yolculuğun gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüs filosunda kaç tane araç olduğuna yönelik bilgi verilmiyor; ancak yapılan yolculuklarda da göreceğiniz gibi tüm araçların teknik anlamda yeterliliği tam olacak. Kullanmak isteyeceğiniz internet, USB, priz ve buna benzer özelliklerinin tamamının tüm otobüs çeşitleri içinde olmasına özen gösteriliyor. Marses turizm otobüs filosu kapsamında sunulan otobüslerin geniş bagajının olması da ayrıca önemli. Tüm yolcuların sorun yaşamadan eşyalarının taşınmasını sağlamak, yolcuğun sorunsuz olmasını sağlamak açısından gereken özen gösteriliyor. Otobüs filosunda yer alan araçlar ile düzenlenen seferlere bilet alabilir, online sistem üzerinden güncel seferlere bakabilirsiniz. Online satış, bilet noktasından satış yapılacaktır.
 

Marses Turizm İletişim

Telefon: (0535)-433-83-29
Telefon: 0482 212 70 82
E-Posta: nusaybin4157886@hotmail.com
Website:

Adres:
MARDİN Kızıltepe

Marses Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Marses Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok