Marina Turizm Online Otobüs Bileti

Marina Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Marina Turizm Hakkında

Marina Turizm

Marina Turizm yaklaşık 17 yıldır ulaşım sektöründe faaliyet gösteren bir seyahat firmasıdır. Marina Turizm, ulusal seyahat firmalarından biraz farklı olarak hizmet vermektedir. Özellikle 3 durak ile sınırlı olan güzergahları, uluslararası faaliyet göstermektedir. Türkiye’de yalnızca İstanbul’a uğrayarak, buradan Romanya ve Moldova’ya ulaşan Marina Turizm, diğer otobüs firmalarından daha farklı çalışmaktadır.
 
 Yıllarda uluslararası şekilde yürüttükleri hizmetlerine her geçen gün kaliteyi adapte eden Marina Turizm, güzergahlarını genişletmeyi amaçlamaktadır. Özellikle Romanya ve Moldova’ya karayolu ulaşımı ile gitmek isteyen yolcuların ilk tercihlerinden birisi Marina Turizm olmaktadır. Marina Turizm, uzun yol hizmeti için hem hizmet kalitesini hem de araçlardaki donanımını yolculuklarına uygun şekilde düzenlemektedir.
 

 Marina Turizm Uluslararası Sefer Bilgileri

 
 Marina Turizm otobüs bileti almak isteyen kişiler güzergah olarak Romanya ya da Moldova'yı seçmelidir. İstanbul üzerinden hareket eden Marina Turizm otobüsleri, sıra ile Romanya ve Moldovya'ya sefer düzenlemektedir. Uluslararası seferler düzenleyen Marina Turizm firması Türkiye'den karayolu ulaşımı ile Romanya ve Moldovya'ya gitmek isteyen pek çok kişiye kaliteli hizmet olanağı sunmaktadır.
 
 Marina Turizm, İstanbul üzerinden hareket ederek, uluslararası boyutta yolcu taşımacılığı için hizmet vermektedir. Özellikle İstanbul'dan kalkış yapan otobüsler Ankara, Samsun, İzmir ve Balıkesir gibi şehirlere uğramaktadır. Fakat varış noktası olarak Romanya ya da Moldova'yı seçmek gerekir. Marina Turizm için tüm sefer bilgilerine ulaşmak amacıyla web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

 Marina Turizm Uluslararası Araç Filosu

 
 Marina Turizm Türkiye’de uluslararası yolcu taşımacılığı konusunda hizmet veren nadir firmalardan birisidir. Uluslararası yolcu taşımacılığı için araç filosunun çok dayanıklı ve donanımlı olması gerekir. Özellikle yolcu taşımacılığı konusunda araçlarda her türlü ihtiyacı karşılar özelliklerin yer alması mecburidir. Bu sebeplerden dolayı Marina Turizm yolcularına en iyi ve kaliteli yolculuğu sunmak için araç filosunu en gelişmiş filolardan birisi haline getirmiştir.
 
 Marina Turizm araç filosuna bakıldığında araç içlerinde yolcuların ihtiyacını karşılar her türlü donanım sağlanmıştır. Bununla beraber belirli aralıklarda Marina Turizm molalar vererek, yolcuların daha keyifli bir yolculuk yapmasını sağlamaktadır.
 

 Marina Turizm Uluslararası Yolcu Taşımacılığında Hizmetler
 

 Marina Turizm 24 saati geçen sürelerde yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu süreler içerisinde yolcuların konforuna ve güvenliğine de dikkat etmektedir. Özellikle uzun süreli yolculuklarda yolcuları için gerek kahvaltı gerekse öğle yemeği şeklinde ayrılan servisler düzenlemektedir. Yemek molası aralarında ise çeşitli ikramlar ile yolcuların memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.
 
 Marina Turizm otobüs bileti alacak kişiler otobüslerin sağladıkları imkanları yakından görebilirler. Araçlarda müzik, internet, tv ve uydu gibi çeşitli yayınlar yer almaktadır. Yolcular diledikleri zaman internete bağlanabilir dilediklerinde de televizyon ya da müzik yayınını kullanabilirler. Uzun yolculuklar esnasında yolcuların rahatlığı için araç içlerinde wc gibi imkanlar da bulunmaktadır. Ayrıca yolcular namaz vakitlerinde kendileri için ayrılmış alanlara geçerek, uygun ortamlarda namazlarını kılabilirler.
 

Marina Turizm İletişim

Telefon: 0212 529 13 37
E-Posta: marina@marina.com.tr
Website:

Adres:
İstanbul Uluslararası Emniyet Terminali Küçük Langa Caddesi E Blok No:69 No:5 Aksaray İstanbul

Marina Turizm Seferleri

Marina Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Marina Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok