Lüks Niksar Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Niksar Turizm Hakkında

Lüks Niksar Turizm


2020 yılında Tokat’ın Niksar ilçesinde kurulmuş olan Lüks Niksar Turizm, sektöründe belirleyici ve bölgesinde referans marka olma yolunda ilerlemektedir.  Müşterilerin zaman içerisinde sürekli değişen beklentilerine uygun ve zamanında çözümler geliştiren firma; kaliteli ve güvenli hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak vizyonu ile seyahat taşımacılığı hizmeti veren Lüks Niksar Turizm günümüz istenen ve beklenen memnuniyet çıtası ile hizmet vermeye devam etmektedir.


Seferleri

Karayolları ağının ülkemizde gün be gün gelişimi ile giderek genişleyen güzergahlara uygun çalışma prensibiyle ilerleyen Lüks Niksar Turizm otobüs firması daha fazla ulaşım noktasına hizmet sunma hedefini sürdürmektedir.  Firmanın İstanbul, İzmit, Erbaa, Sakarya, Niksar, Sultanbeyli, Merzifon ve Taşova gibi noktalara seferleri olup güvenle seyahat edebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Firma otobüs filosu Mercedes Travego araçlardan oluşmaktadır. Günümüzün seyahat anlayışının gerekliliklerini sağlayabilmek için filoda yer alan araçların düzenli teknik tüm bakımları sağlanmaktadır. Filodaki Travego araçların ortalama yaşı dokuzdur. Otobüs filosunda 19 araç bulunmaktadır. Firmanın araçları 2+2 ya da 2+1 koltuk yapısı şeklinde yapılandırılmıştır. Özellikle kış şartları için gerekli tüm tedbirleri alan firma 7/24 uydu ile araç takibi ve hız kontrolü takip sistemine sahiptir.


İkram ve Hizmetler

Firma bünyesinde çalışanlar karayolları seyahat taşımacılığı sektöründe tecrübeye sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Araçlarda işinin en iyisi şoförler ve muavinler yolcularına hizmet sunmaktadır. Filosunda yer alan araçlar konfor için dizayn edilmiş olup; koltuk aralıkları uygun genişliğe sahiptir.  Araç içinde seyahat boyunca genel TV ve müzik yayını yapılır. Araç koltuklarında okuma lambası mevcuttur. Koltuk arkalarında yer alan ekranlarda kayıtlı filmlere, müziklere, dizilere ulaşabilir, çeşitli uydu kanallarını izleyebilirsiniz. Donanım olarak koltuk arkası ekranların USB girişleri de mevcuttur. 220 volt priz ve 4.5 G hızında sınırsız internet hizmeti diğer bir hizmetlerindendir. Seyahat süresince firmanın sağlamış olduğu ikramlıklardan faydalanabilirsiniz. Su, zengin sıcak ve soğuk içecek menüsü ikramları arasındadır. Otobüste verilen ikramlarda, hijyen kurallarına son derece özen gösterilmektedir.

İç Anadolu Bölgesi’ni merkez kabul eden Lüks Niksar Turizm otobüs seyahat biletlerinizi bilet.com üzerinden alabilirsiniz.  

Lüks Niksar Turizm İletişim

Telefon: 0212 658 00 60
Telefon: 0553 746 98 60
E-Posta: bilgi@luksniksartur.com
Website:

Adres:
Bağlar Mah.Terminal Meydanı No:64 Niksar/Tokat/TÜRKİYE

Lüks Niksar Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Niksar Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok