Lüks Habur Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Habur Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Habur Turizm Hakkında

Lüks Habur Turizm


Lüks Habur Turizm karayolu seyahat firması 2007 yılında Nedim Toptemiş ve Ebuzeyt Toptemiş tarafından Şırnak merkezli kurulmuştur. Seyahatlerinde firmalarını tercih eden müşterilerin memnuniyeti konusunda arzulanan beklentiyi karşılayabilmek için en uygun çözümleri üreten firma yolcularına kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır.


Seferleri

Hizmet sektörünün bir kolu olan yolcu taşımacılığı hizmetini güler yüzlü hizmet anlayışı ile devam ettiren firma; daha fazla kişi ile yollarının kesiştirip hizmet vermek için her geçen gün ulaşım ağını genişletmeye devam ediyor. Lüks Habur Turizm kurulmuş olduğu Şırnak ilini merkez alarak öncelikli sefer hizmetini çevre il ve ilçelere daha çok yoğunlaştırmıştır. Firma bugün; Adana, Alanya, Ankara, Antalya, Ceyhan, Cizre, Finike, Gaziantep, Gebze, İstanbul, İzmit, Kemer, Kızıltepe, Kumluca, Manavgat, Mersin, Nusaybin, Osmaniye, Sakarya, Serik, Silopi, Sultanbeyli, Şanlıurfa, Tarsus, Viranşehir gibi önemli noktalara ulaşım sağlayarak yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Firmanın seferleri arasında non-stop yani molasız seferlerde mevcuttur.


Otobüs Filosu

Yolcu taşıma hizmetini Travego, Tourismo, Neoplan Tourliner ve Neoplan Starliner araçlar ile yapan Lüks Habur Turizm otobüs firmasının filosundaki araçların yaş ortalaması oldukça gençtir.  Filoyu oluşturan araçların düzenli periyodlarda bakım ve kontrolleri yapılmaktadır. Güvenli seyahatin getirisi olan hız kontrolü takip sistemi filodaki araçlarda mevcuttur. 


İkram ve Hizmetler

Lüks Habur Turizm otobüs firması filosunda yer alan araçların koltuk aralıkları geniş ve koltukları konforludur. Araçlarının büyük çoğunluğunda “2+1 Rahat Seyahat”  adını verdikleri koltuk sistemi vardır. Otobüs içerisinde sefer sırasında verilen ikramlar lezzetli ve taze olup, hijyeniktir; su, sıcak - soğuk içecek servisi de yapılmaktadır. Koltuk arkasında yer alan TV ekranları ile uydu üzerinden yayınları seyahatiniz süresince izleyebilir; kayıtlı olan mp3’leri keyifle dinleyebilirsiniz. Otobüslerindeki kablosuz internet hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Lüks Habur Turizm sefer saatleri ve noktaları hakkında bilet.com üzerinden bilgi alabilir, biletinizi online kolaylığı ile satın alabilirsiniz. 

Lüks Habur Turizm İletişim

Telefon: 0 486 518 12 38
E-Posta: bilgi@lukshaburtur.com
Website:

Adres:
Büyük Otogar Peron No:2 Şırnak/TÜRKİYE

Lüks Habur Turizm Seferleri

Lüks Habur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Habur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok