Leydi Turizm Online Otobüs Bileti

Leydi Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Leydi Turizm Hakkında

Leydi Turizm

Leydi Turizm 2013 yılından itibaren güvenli araç filosu ile yolculara konforlu bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Özellikle donanımlı araç filosu ve tecrübeli personelleri ile yolcuların güvenilir ve hızlı ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Leydi Turizm bir turizm ve seyahat şirketi olarak kurulmuş, bu yönde de faaliyetlerine devam etmiştir.
 
 Leydi Turizm özellikle kısa mesafeler söz konusu olduğunda ortaya çıkan kötü araç ve kötü hizmet düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. Özellikle kısa mesafelerde hizmet veren turizm şirketleri yavaş ulaşım nedeniyle tercih edilmez. Leydi Turizm bu bakış açısını yıkmak için yolcularına kaliteli bir hizmet sunmak için yola çıkmıştır. Yolcu sayısını her geçen gün artıran Leydi Turizm, giderek araç filosunu da güçlendirmektedir.
 

 Leydi Turizm Seferleri

 
 Leydi Turizm, kısa mesafelerde ulaşım hizmeti sunan bir turizm şirketidir. Kısa mesafeler söz konusu olduğunda yolcular büyük tedirginlik yaşamaktadır. Özellikle kısa mesafeler için yönlendirilen araçlar her açıdan kötü hizmet sunmaktadır. Fakat Leydi Turizm bu kötü düşünceleri yıkmak için bir Balıkesir firması olarak kurulmuştur. Genellikle Leydi Turizm Balıkesir ve yakın noktalar arasında çeşitli seferler düzenlemektedir.
 
 Leydi Turizm seferleri;
 Balıkesir-Edremir,
 Balıkesir-Akçay,
 Akçay-Balıkesir,
 Balıkesir-Altınoluk,
 Altınoluk-Balıkesir arasında gerçekleşmektedir. Bu seferler özellikle yaz döneminde daha fazla artış göstermektedir. Yaz döneminin gelmesi ile beraber seferler ve sefer saatleri artmaktadır.
 

 Leydi Turizm Araç Filosu

 
 Leydi Turizm tarafından kullanılan araçların her biri 2013 model Mercedes Vito araçlardır. Mercedes firmasının Almanya’da bulunan fabrikasında özel olarak ulaşım amacıyla üretilmiştir. Bu sayede klasik olarak adlandırılan Vito araçlardan 23 cm daha uzundur. Bu araçlarda motor kapasitesi 163 beygir gücündedir. Ulaşım ve taşıma amaçlı üretildiği için yolcu ağırlığına göre araçlara özel süspansiyonlar yapılmıştır. Araçların her biri otomatik viteslidir. Ayrıca ön ve arka koltuk kısımlarında klimalar ayrı ayrı çalışır.
 
 Araçların tamamında uçaklarda bulunan kara kutular mevcuttur. Herhangi bir kaza anında aracın tüm kontrolleri kayıt altında tutulur. Tüm araçların içerisinde GPRS ile navigasyon ayrıca taşıt tanıma sistemi yer alır. Yolcu koltukları ise uzun yol mesafelerde kişinin rahat etmesini sağlar niteliktedir.
 

 Leydi Turizm Yolcu Hizmetleri

 
 Leydi Turizm Balıkesir, Altınoluk, Akçay, ve Edremit güzergahları arasında karşılıklı ve tarifeli olarak seferler düzenlemektedir. Kalkış ve varış noktaları her zaman aynıdır. Varış noktaları gidilen yerlerin otobüs terminalleri olarak gösterilmektedir. Kış uygulamalarında saatte bir hareket eden seferler yaz döneminde her yarım saatte bir otobüs terminallerinden kalkış yapmaktadır. Araç filosu içerisinde son donanıma sahip 14 kişilik Mercedes araçlar yer almaktadır. Bu araçların her birinde profesyonel ve güler yüzlü ekip görevlidir.
 
 Klasik yolcu taşımacılığından hariç olarak VIP hizmetler de turizm şirketi tarafından sağlanmaktadır. VIP hizmetlerde hızlı ve konforlu son model araçlar kullanılmaktadır. Bu hizmetlerin her birinde araç filosu içerisindeki 8 kişilik Mercedes Vito araçlar tercih edilir. Sizler de güvenli ve daha kaliteli bir yolculuk yapmak isterseniz Leydi Turizm otobüs bileti imkanları için siteden yararlanabilirsiniz.
 

Leydi Turizm İletişim

Telefon: 0549 600 03 50
Website:

Adres:
Hamidiye Mah. Maşat Cad. İtfaiye Yanı Mertaş Apt. No:4/B Edremit/Balıkesir

Leydi Turizm Seferleri

Leydi Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Leydi Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok