Kula Birlik Online Otobüs Bileti

Kula Birlik Hakkında

Kula Birlik

Kula Birlik Otobüs Firması
Yolculukların vazgeçilmez unsurları arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen otobüsler, birçok firma bünyesinde yolculuk imkanı sunmaktadır. Kula Birlik otobüs firması da bu firmalar arasında popülerliğini korumaya yenilikleri ile hız kazandırmaktadır. Bölgesel olarak hizmet veren firma, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak yeni yolcuları için koltuklarını misafirlerine sunmaktadır.  Yolculuk yapmak istediğinizde firma Web sitesine ziyarette bulunup İzmir'i in doğal güzellikteki manzaralarının tadını çıkarabilirsiniz. Online olarak  alabileceğiniz bilet sayesinde,  kalabalık otogar kuyruklarında beklemek zorunda kalmayacaksınız. Yolculuğunuzu keyifli saatlere dönüştürmek için bilet almayı unutmayın!
Otobüs Filosu
Bir işletme ya da şirket için yapacağı hizmetin ana maddesi, oldukça önemlidir. Ulaşım sektörü içinde hizmet sağlamak isteyen kişi ya da kişilerin yolculuk için kullanacağı araçlar, hizmetin işlemesini sağlar. Tek bir otobüs üzerinden ulaştırma yapmak hem yolculara hem de firma sahibine bir fayda sağlamaz. Kurulduğu günden bu yana artarak devam eden otobüs filosu ile yola çıkan Kula Birlik, sizi yarı yolda bırakmaz. Bakımlı araç, deneyimli şoför ve mudavinleri ile sizlere yolculuğunuz sırasında yardımcı olacaktır. Yetkin belgeleriyle aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmaz. Düzenli olarak yaptırılan araç muayenesinde otobüslerde herhangi bir soruna mahal vermemek için titizlikle kontroller yapılmaktadır.
Popüler Güzergahlar
Otobüs firmaları yol haritalarını belirlerken kendilerine güzargahlar belirleyerek yolcularına birçok seçenek sunmaktadır. Kula Birlik geniş yol haritası ile yolculuk sırasında sizlere eşsiz manzaralar sunup dinlenme tesislerindeki molalar ile ihtiyaçlarınızı karşılamanız da size yardımcı olmaktadır. Geleme, Uşak, Kula, Akhisar, Manisa, Balıkesir, Salihli, İzmir, Turgutlu, Denizli ve Gölmarmara uğrak noktalar arasında yer almaktadır. Ege Bölgesi'nin doğa harikası doğal güzelliklerini görmeyi ertelemeyin! Size uygun firma ile bu yolculuğa başlarken yanınızda olacak olan Kula Birlik ise bu yolculuk harika bir  anıya dönüşecektir.
İkram, Hizmet ve Programlar
Müşteri memnuniyeti, her işletme ya da firmanın önem verdiği hususlar arasında yer almaktadır. Kula Birlik otobüs firması da yolcularına keyif verici ve unutulmaz anlar yaşatmak için yolculuk anında ve sonrasında birçok hizmette bulunmaktadır. Yolculuk esnasında pratik ve hijyenik ikramlar ile size soğuk sıcak içecek servisi yapmaktadır. İkram edilen ürün ya da içecekler, sağlığa uygun besinlerdir. Otobüs içinde sizlerle iletişim halinde olacak olan muavin, son derece kibar ve iletişime açık bir firma çalışanıdır.
Yolculuk sonrasında bagaja bırakılan eşyalarınızı kaybetmeden eksiksiz bir şekilde size ulaştırılır. Bagaj prosedörüne uygun bir şekilde yerleştirilen bavul ya da valizleriniz, yine mudavinler tarafından sadece sizlere iletilmektedir. Bilet alma işleminizi gerçekleştirmenin yanında Kula Birlik PcR sistemi ile de bilet sorgulamanıza bir yenilik daha getirmiştir. Gideceğiniz yere ait uygun fiyatlı bilet almak için bizlere başvuruda bulunabilirsiniz. Yeni bir hikayenin başlangıcı için yolculuk yapmaya artık hazırsınız!

Kula Birlik İletişim

Telefon: 902368161200
E-Posta: bilgi@kulabirlik.com
Website:

Adres:
4 Eylül Mah. Yunus Emre Cad. No:164/D Oto Garajı Kula/Manisa/TÜRKİYE

Kula Birlik En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kula Birlik Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

L****

16-06-2022

Güzel ve samimi bir yolculuk oldu. Aracımız 20 kişilik bir minibüs idi. Yolculuğumuz sırasında Şoförümüz Süleyman bey iyi bir kaptan olduğunu gösterdi.