Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kırıkkale - Muş Otobüs Bileti

Kırıkkale - Muş Otobüs Seferleri

 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MUŞ
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MUŞ
  03:20
  90 TL
 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  19:01
  MUŞ
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRIKKALE
  19:30
  MUŞ
  08:20
  90 TL
 • Lider Muş Turizm
  KIRIKKALE
  20:00
  MUŞ
  11:20
  110 TL
 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MUŞ
  100 TL
 • Metro Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MUŞ
  03:20
  90 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KIRIKKALE
  19:00
  MUŞ
  08:50
  100 TL
 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  19:01
  MUŞ
  100 TL
 • Lider Muş Turizm
  KIRIKKALE
  20:00
  MUŞ
  11:20
  110 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  KIRIKKALE
  20:30
  MUŞ
  10:20
  120 TL
 • Vangölü Turizm
  KIRIKKALE
  14:30
  MUŞ
  100 TL
Tümünü Göster

Kırıkkale - Muş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ercis Sema
Metro Turizm
Vangölü Turizm
Yeşil Muş Ovası

Kırıkkale Hakkında

Bulgaristan sınırımızı çizen Kırklareli, tarihi birikimler bakımından oldukça zengin illerimiz arasındadır. Kırklareli’nin Kuzey Doğu bölgesinde dağlık alanlar, Güney Batısında ise platolar vardır.


Tarım ve hayvancılık, balıkçılıkla geçinen bu kentte, ekime elverişli arazilerde ayçiçeği yetiştiriciliği, şeker pancarı üretimi ve şeker fabrikaları bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk şeker fabrikası burada kurulmuş olan Alpullu fabrikasıdır.

Tarih sahnesinde çok kereler Bulgarlar tarafından yağmalanan Kırklareli, 40 kilise anlamına gelen Saranta Ekklesiai olarak adlandırılmıştır. Edirne vilayetine bağlı olan Kırkkilise sancağının merkezi de burasıdır.

Vize Roma Tiyatrosu, Osmanlı dönemi eserleri, Tümülüsler, höylükler ve dolmenlerle Kırklareli arkeoloji ve sanat tarihinin en önemli açık hava müzelerinden biridir. Bulgaristan, Rusya ve Türkiye sınırlarına girip ayrılmış olan bu kent, Kurtuluş Savaşı sonrası yine Türkiye sınırlarına dahil edilmiştir.

Kentte Bulgaristan, Yunanistan ve Boşnak göçmenleri yaşamaktadır ve göçler nedeniyle nüfusu 100 bini bile bulamamaktadır. Ekonomik en ucuz otobüs bileti kampanyaları ile günübirlik dahi gezilebilecek bir merkezdir.

Muş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Muş Muş otogarına ulaşım için taksi, servis ve minibüsler tercih edilmektedir. Yeni otobüs terminalinin yapımı gündemde olduğu için, halkın tercihiyle taşınacak olan otogara yeni bir yer arayışına girilmiştir.

Şu anki otogara ulaşım için, taksi ya da dolmuş tercih edilebilir. Bazı otobüs firmaları da servis hizmeti vermektedir. Otogarda ücretsiz açık otopark bulunmaktadır. Muş otobüs firmaları en uygun otobüs bileti fırsatları bulabileceğiniz yerel otobüs firmalarıdır ve bazılarının ilçelerde yazıhaneleri vardır.

Bu yazıhanelerden çift yönlü servis hizmeti alınabilmektedir ve her otobüs firması vermese de, bazılarında ücretsiz servis vardır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

24 saat hizmet veren taksiler, otogarda bulunmadığı için otogara çok yakın olan Bizim Taksiden hizmet alabilirsiniz. (0436) 212 06 16 numarasından taksi çağırabilirsiniz. Taksiler, açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle hesaplanırlar.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Muş belediyesinin otobüs sayıları çok az olduğu için, otogara ulaşım çok tercih edilmemektedir. Genelde halk şehir içi otobüslerle ulaşım tercih etmektedir. Öğrenci indirimi bulunmaktadır ve ücretler 1.50 liradan başlamaktadır.

Şehir merkezine ulaşmak istediğinizde, otogardan geçen otobüslere binebilirsiniz. Otobüslerde bilet ve para geçerlidir. Tüm Muş ilçelerine ve bazı köylere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazılarının servis hizmeti vardır. Servis hizmeti alacağınız otobüs firmasıyla görüşerek, gitmek istediğiniz herhangi bir güzergaha servis olup olmadığını öğrenebilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Muş şehir içi ulaşımının en sık tercih edilen şekli olan minibüsler, her mahalle ve köye ulaşmaktadır. Minibüsle ulaşım için tercih edeceğiniz güzergaha merkezden her 10 dakikada bir minibüs bulabilirsiniz.

En Popüler Kırıkkale - Muş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Muş Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  9°C
 • açık
  Cmt
  açık
  9°C
 • açık
  Paz
  açık
  10°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  14°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  9°C

Haritada Muş

Muş Hakkında

Nüfus
408.728
Plaka
49
Telefon Kodu
436