Kayseri Sakarya (Adapazarı) Otobüs Bileti

Kayseri - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri

 • Öz Gülaras Turizm
  KAYSERI
  19:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:35
  300,00 TL
 • Kiğı Karakoçan Turizm
  KAYSERI
  20:40
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  04:55
  300,00 TL
 • Bingöl Yüzenada
  KAYSERI
  21:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:30
  300,00 TL
 • Adıyaman Gülaras Turizm
  KAYSERI
  00:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:30
  300,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KAYSERI
  21:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  06:00
  350,00 TL
 • Bitlis Taç Turizm
  KAYSERI
  01:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  10:30
  300,00 TL
 • Özel Diyarbakır
  KAYSERI
  22:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  07:30
  350,00 TL
 • Malatya Kayısıkent Turizm
  KAYSERI
  01:30
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  09:30
  300,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KAYSERI
  23:50
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  09:20
  470,00 TL
 • Vip Malatyalılar Turizm
  KAYSERI
  01:30
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  11:30
  300,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  KAYSERI
  02:00
  ADAPAZARI OTOGARI (SAKARYA)
  08:00
  470,00 TL
 • RH Turizm
  KAYSERI
  07:00
  SAKARYA (ADAPAZARI)
  16:30
  450,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Sakarya (Adapazarı) Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Devran
Ede Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Has Bingöl
İnci Turizm
Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm
Kent Turizm
Lider Elbistan
Lider Muş Turizm
Lüks Afşınlılar Seyahat

Kayseri - Sakarya (Adapazarı) Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Sakarya (Adapazarı) arası genellikle 9 saat 5 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Sakarya (Adapazarı) arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Anka, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Devran, Ede Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Has Bingöl, İnci Turizm, Kahramanmaraş Mehteroğlu Turizm, Kent Turizm, Lider Elbistan, Lider Muş Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat firmalarıdır.
Kayseri Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 300 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Sakarya (Adapazarı) otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Sakarya Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Sakarya (Adapazarı) Yeni Sakarya terminali, Hanlıköy Mahallesi, Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Terminalde kalkan belediye otobüsleri ile şehir merkezi, üniversite ve birçok farklı ilçeye ulaşım sağlanmaktadır.

Ayrıca servis, taksi ve dolmuşlarla da ulaşım sağlanabilmektedir. Eski otogarın kaldırılmasından sonra otobüslerin de güzergahlarının değiştiği ve bu kapsamda birçok yeni sefer oluştuğu dikkate alınmaktadır. Adaray adı verilen tramvay sistemiyle de ulaşabileceğiniz kent merkezine 10 dakikada varmanız mümkün olmaktadır.

Otogarla ilgili merak ettiklerinizi (0264) 281 22 18 numaralı hattan iletebilirsiniz ve ulaşım imkanları ve diğer bilgiler için santralden istediğiniz bölüme aktarılabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için otogar taksi durağından hizmet alabilirsiniz. 0 264 2752868 ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur. Ancak uzun mesafeler için şoförle fiyat konusunu görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yeni terminalin kurulmasıyla değişen otobüs güzergahları otogara ulaşımı kolaylaştırmıştır. Yolcuların konforlu bir şekilde ulaşabilmesi için otogardan 3, 7 ve 28, 29 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

Sakarya toplu ulaşım araçlarında geçerli olan Kart 64 ile otobüslerde akıllı bilet sistemini kullanabilirsiniz. Kart 64 almak için terminaldeki büfeye gidebilirsiniz ve istediğiniz kadar kontör yükleyerek seyahat edebilirsiniz. En uygun otobüs bileti seçeneği, akıllı kartlardır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının şehir içi servis hizmeti varsa, şehir içi servislerin bekleme alanından biletinizi göstererek ücretsiz servis imkanından yararlanarak şehir merkezine gidebilirsiniz.


Adaray ile Ulaşım

Sakarya yeni terminalden binilebilen Adaray ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Yeni Terminal durağında inerek birçok güzergahta hizmet veren raylı taşıma sisteminden yararlanabilirsiniz. Kart 64 kullanılan Adaraylar, daha hızlı bir şekilde gideceğiniz güzergaha ulaşmanızı sağlamaktadır. 3 ve 7 numaralı Adaraya binerek kent merkezine ulaşabilirsiniz. 

En Popüler Kayseri - Sakarya (Adapazarı) Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları