Kayseri - Ardahan Otobüs Bileti

Kayseri - Ardahan Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Kayseri - Ardahan Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Can Ardahan

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

En Popüler Kayseri - Ardahan Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ardahan Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  -14°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -15°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -14°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -7°C

Haritada Ardahan

Ardahan Hakkında

Nüfus
99.265
Plaka
75
Telefon Kodu
478