Kastamonu Huzur Turizm Online Otobüs Bileti

Kastamonu Huzur Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Kastamonu Huzur Turizm Hakkında

Kastamonu Huzur Turizm

Kastamonu Huzur Turizm, Kastamonu'nun en güzide otobüs şirketleri arasında yerini almış durumdadır. Kastamonu Huzur Turizm, Mustafa Öztürk tarafından kurulmuştur. Firma kurulduğu tarihten günümüz Kastamonu ile İstanbul arasında yolcularına güvenli bir seyahat imkanı sağlaya gelmiştir. Online olarak Kastamonu Huzur Turizm otobüs bileti alma işlemlerini gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Kastamonu Huzur Turizm, Uzun yol konforunu yaşamak isteyen tüm yolcular için güvenilir bir alternatif oluşturmaktadır. Türkiye'nin farklı lokasyonlarına yolcularını en kaliteli hizmetler eşliğinde taşımayı hedefleyen şirketlerden biridir. firmanın bu amaç doğrultusunda düzenlediği çeşitli seferler bulunuyor.
 
 Kastamonu Huzur Turizm, Antalya, Afyon, Bursa, İstanbul ve İzmit gibi illere gidiş dönüş seferleri gerçekleştirmektedir. Düzenlediği bu seferler doğrultusunda müşterilerine beklentileri doğrultusunda yüksek konforu sunan firmalar arasındaki yerini almıştır.
 
 Kastamonu’dan her gün olmak üzere Türkiye'nin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’a seferler gerçekleştirmektedir. Kastamonu Huzur Turizm, yolcularının ihtiyaç ve beklentilerinin farkına varan firmalardan biridir. Bu doğrultuda öncelikli hedefi yolcularına güvenli, konforlu, ekonomik bir seyahat imkanı yaratmaktır. Bunu sağlamak için ise çağın teknolojik gelişmişliğini yakından takip etmektedir.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Kastamonu Huzur Turizm, yolcularına huzur dolu bir seyahat imkanı tanımak adına kendisini sürekli olarak geliştirmektedir. Bu doğrultuda yenilikçi ve yaratıcı uygulamalarla ürün ve hizmetlerini en verimli noktalara taşımaya gayret etmektedir.
 
 Saygın markasının devamlılığını sürdürmek adına müşterilerine mümkün olan en konforlu seyahatlerin sürekliliğini sağlamayı amaçlamaktadır. Bunun için düzenlediği tüm seferlerde son model ve konfor düzeyi yüksek otobüsleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
 
 Firma, hizmet ağını her geçen gün yaygınlaştırarak sürekli olarak gelişen bir teknolojik yapıya sahiptir. Kastamonu Huzur Turizm, müşterilerinin zaman ve haklarına daima saygılı olan firmalar arasındadır. Bu sayede uzun yıllar boyunca ayakta kalmayı başarmıştır. Gücünü müşterilerinden alarak yoluna devam eden önemli markalardan biri konumuna ulaşmıştır.
 

 Sefer İkramı, Servis Ve Diğer Hizmet Programları

 
 Kastamonu Huzur Turizm, yolcularına sanki kendi evlerinin koltuğunda TV izliyormuş hissi sağlayan bir konfor sunmaktadır. Bu doğrultuda tüm otobüslerinde uydu TV hizmeti sunmaktadır. Ayrıca müşterilerinin hizmetine sunduğu araç içi internet bağlantısı da mevcuttur. Bu sayede ikram edilen kahvenizi yudumlarken internet hizmetlerinden yararlanmanın keyfini yaşamanıza imkan verir.
 
 Ayrıca mp3 müzik sistemi sayesinde tüm yolcularına diledikleri müzikleri dinleme olanağı sağlar. Bu sayede gerçekleştirilmekte olan yolculuğun daha keyifli bir hal almasını sağlar. Kastamonu Huzur Turizm, yolcularının rahatı ve huzuru için her imkanı sunmuş olan firmalardan biridir.
 
 Kastamonu Huzur Turizm, otobüslerinin tamamında yolcuların koltuğuna yaslanarak en sevdikleri dizileri izleme olanağı söz konusudur. Bunun sağlanması için ise otobüslerde bulunan koltukların tamamında geniş ekranlı TV’ler bulunmaktadır. Buna ek olarak yolcuların kullanımına sunulan usb girişleri bulunur. Bu sayede yolcuların kendi özel arşivlerinden yararlanma olanağını sağlamaktadır.
 Kastamonu Huzur Turizm, otobüslerinin hepsinde yolculara sıcak - soğuk içecekler ikram edilir. Bunun yanında tatlı - tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmeti söz konusudur.
 

Kastamonu Huzur Turizm İletişim

Telefon: 0212 658 03 37

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı No:31 Altıntepsi Mah. Yahya Kemal Cad. 31A Kat:1 Bayrampaşa, İstanbul

Kastamonu Huzur Turizm Seferleri

Kastamonu Huzur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kastamonu Huzur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok