Karacaerler Candaş Turizm Online Otobüs Bileti

Karacaerler Candaş Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Karacaerler Candaş Turizm Hakkında

Karacaerler Candaş Turizm

Karayolu yolcu taşımacılığı büyük hassasiyet ve önem gerektiren bir hizmettir. Yolcuların güvenli ve konforlu seyahat yapmaları için bütün tedbirleri sağlamalı ve olanakları kullanmalısınız. Karacaerler Candaş Turizm bu düşünceden hareketle Aksaray’da hizmete başlamıştır. Firma, kurulduğu günden beri sürekli kendini yenileyerek ve müşteri odaklı çalışarak Aksaraylıların güvenini kazanmıştır.
 

 Karacaerler Candaş Turizm Hakkında

 
 Karacaerler Candaş Turizm, Aksaray merkezli olarak kurulan yerel bir seyahat firmasıdır. “Yenilikçi” ve “Gelişimci” kavramlarını kendilerine hedef olarak seçmişlerdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için Aksaray’da aranan firma olmuşlardır.
 
 Firma, yerel olmasına rağmen, Batı’da İstanbul’a, Güney’de Hatay’a, Güneydoğu’da ise Gaziantep’e kadar seferler düzenliyor. Eğitimli ve deneyimli sürücülerle, yolculara güvenli seyahat sağlıyorlar. İnsan ilişkilerinde tecrübeli ve profesyonel kabin görevlileriyle de yolcuların rahat etmelerini sağlıyorlar.
 
 Firma, sadece şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapmıyor. Filolarında bulundurdukları otobüs ve midibüsleri gezi ve turlara da kiralıyorlar. Okul, iş yeri veya özel günleriniz için araca ihtiyacınız olduğunda 0382 214 15 98 - 0382 214 15 99 numaralı telefonlardan irtibata geçebilirsiniz.
 

 Karacaerler Candaş Turizm Seferleri

 
 Aksaray çıkışlı olarak Niğde, Adana, Ankara, Osmaniye, Hatay, İstanbul, Gaziantep, Kayseri, Konya, Mersin illerine seferler düzenliyorlar. Ayrıca Bor, Altunhisar ve Tarsus ilçelerine de seferleri bulunuyor. Firmanın sefer düzenlediği il ve ilçelerde şubeleri bulunuyor. İster şubelerden isterseniz internetten online olarak Karacaerler Candaş Turizm otobüs bileti alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 
 Seferler, güzergâhlar ve araçlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 0382 214 15 98 - 0382 214 15 99 müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz.
 

 Karacaerler Candaş Turizm Filosu

 
 Firma yetkilileri, artan ihtiyaca cevap vermek, konfor ve güvenliği sağlamak açısından sürekli araç filosunu sürekli yeniliyorlar. Hâlihazırda filoda son model Mercedes otobüsler, Isuzu midibüsler, Mercesedes ve Wolksvagen minibüsler bulunuyor. Teknolojik donanıma ve konfora sahip bu araçlarla güvenli ve rahat yolculuklar sağlıyorlar.
 
 Midibüsler kısa mesafeli güzergahlarda kullanılıyor. Minibüsler ise şehir içi servislerde ve yolcu transferlerinde kullanılıyor. Müsaitlik durumuna göre gezi veya turlarınız için otobüs, midibüs veya minibüs kiralama imkanınız bulunuyor.
 
 Araçları kullanan şoförlerin hepsi yeterlilik belgelerine sahip kişilerdir. SRC ve psikoteknik belgeleri olmayan kişilere araçlar teslim edilmiyor. Kabin görevlilerinin ise güler yüzlü ve yardımsever olmalarına dikkat ediliyor. Periyodik olarak şoförler ve kabin görevlileri eğitimden geçirilerek, firma kimliği korunmuş oluyor.
 

 Karacaerler Candaş Turizm İkramları

 
 Şehirlerarası seyahatlerinizi huzurlu ve rahat bir şekilde geçmesi için otobüsler yeterli teknolojik donanıma ve konfora sahiptir. Otobüslerde, arızalı koltuklar, çalışmayan ekranlar veya kulaklıklar bulamazsınız. Otobüse adımınızı attığınız andan itibaren kendinizi evinizde hissetmeniz için bütün olanaklar seferber ediliyor.
 
 Otobüs içinde her kişiye özel, koltuk arkalarında birer ekran ve kulaklık bulunuyor. Kimseyi rahatsız etmeden veya edilmeden istediğiniz programı izleyebilir, müziğinizi dinleyebilirsiniz. Kablosuz internet sayesinde ücretsiz ve sınırsız bir şekilde internetten yararlanabilirsiniz.
 
 Yolculuğunuz boyunca soğuk-sıcak ve atıştırmalıklar verilmektedir. Genel servis dışında da içecek siparişi verebilirsiniz.
 

Karacaerler Candaş Turizm İletişim

Telefon: 0 (388) 213 75 22
Telefon: 0382 214 15 98
E-Posta: bilgi@karacaerler.com
Website:

Adres:
E. Terminal Girişi No: 100

Karacaerler Candaş Turizm Seferleri

Karacaerler Candaş Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Karacaerler Candaş Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok