Kahta Petrol Otobüs Bileti Al

Kahta Petrol Hakkında

Kahta Petrol

Adana Adana, Adana Otogarı, Adana Altıkat, Adana Köprüaltı, Adıyaman, Anamur, Ankara Aşti, Ardeşen, Arhavi, Battalgazi, Çayeli, Düziçi, Erzincan, Fındıklı, Gebze, Gerger Merkez, Gölbaşı, Gümüşhane, Hopa, İstanbul Büyük Otogarı, İstanbul (Anadolu) Harem, İzmit, Kahramanmaraş, Kahta, Kayseri, Kelkit, Kırşehir, Kızkalesi, Malatya Beydağı, Malatya Malatya, Malatya Çarşı, Malatya PTT, Mersin Lüksmer2, Mersin Mersin, Osmaniye, Pazar, Pazarcık, Rize Merkez, Rize OTG, Silifke, Sivas, Susanoğlu, Şanlıurfa, Tarsus, Taşucu, Torul, Trabzon olmak üzere kırk yedi şubesiyle hizmet veren Kahta Petrol Turizm halka hizmet mantığıyla yola çıkmış şehirlerarası otobüs firmasıdır. Sağlamış oldukları ulaşım hizmetlerini sınırlı sayıda otobüsleriyle yapıyor olsa dahi seçmiş olduğu ve kullandığı otobüsleri yolcularına hak ettikleri konforu sağlamayı görev edinmişlerdir. Otobüslerin üzerinde dünyanın sekizinci harikası olarak düşünülen Nemrut Dağı'nın simgesi bulunmaktadır ve bu şekilde hem turizm sektörüne ülkemizin turistik güzelliklerini tanıtmakta hem de tarihi değerlerimizi desteklediklerini göstermektedirler. Genç ve dinamik başkan, halkla ilişkiler ve tanıtım uzmanıyla müşterilerin istek ve taleplerini dikkate alarak hizmet vermeyi hedeflemektedir. Aktif hizmet veren on sekiz aracı bulunan Kahta Petrol Turizm müşterilerinin konforu ve huzurlu bir ulaşıma sahip olabilmesi için alanında en iyi olan araçları temin etmiştir. Erken rezervasyon imkanı bulunan Kahta Petrol Turizm internet üzerinden bilet alma ve rezervasyon yapma imkanını sunar müşterilerine ki açık biletinizi sefere almak, erken rezervasyon imkanından faydalanmak ve edinmiş olduğunuz biletinizle ilgili her türlü işlem için Kahta Petrol Turizm'in internet sitesini kullanabilirsiniz.

Kahta Petrol İletişim

Telefon: (0416)-725-72-39
Telefon: 04167257239
Telefon: 02126583402
E-Posta: bilgi@kahtapetrol.com.tr

Adres:
Altıntepsi, Esenler Otogarı Otoparkı No:19, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Kahta Petrol En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kahta Petrol SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Kahta Petrol firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Kahta Petrol firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Kahta Petrol otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Kahta Petrol otobüs firmasında da geçerlidir.
Kahta Petrol otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Kahta Petrol biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Kahta Petrol otobüs biletini alabilirsiniz.
Kahta Petrol otobüs firması başlıca Adıyaman, Ankara, Bolu, Düzce, İstanbul şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 22 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Kahta Petrol otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Kahta Petrol Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok