İyigün Çarşamba Turizm Online Otobüs Bileti

İyigün Çarşamba Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


İyigün Çarşamba Turizm Hakkında

İyigün Çarşamba Turizm

Konforlu bir seyahat deneyimi yaşamak için İyigün Çarşamba Turizm otobüs bileti online olarak kolaylıkla satın alınabilmektedir. Bu anlamda Samsun’un öne çıkan seyahat firmalarından biri olan İyigün Çarşamba Turizm, faaliyete geçtiği ilk günden günümüze sektördeki yerini artan bir kaliteyle muhafaza etmektedir. Firma müşterilerine güvenli ve yüksek konforda ulaşım imkanı sağlamaktadır. Tüm yolcularına kusursuz bir hizmet sunma anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Her gün yolcularına düzenli olarak Samsun, Çarşamba ve İstanbul arasında seyahat olanağı sağlamaktadır. İyigün Çarşamba Turizm; gerçekleştirdiği her seferleriyle profesyonel hizmet yaklaşımı ve sürdürülebilir müşteri memnuniyeti anlayışıyla seferlerini sürdürmektedir. Çağın seyahat ihtiyaçlarına mümkün olan en iyi düzeyde ayak uyduran firma, Karadeniz Bölgesinde ve özellikle de kurulmuş olduğu şehir olan Samsun’da karayolu yolcu taşımacılığında öncü olmayı başarmıştır.
 

 Firma Araç Filosu Ve Olanakları

 
 Müşterilerine faaliyete geçtiği günden bugüne artan bir konfor sunmayı hedefleyen İyigün Çarşamba Turizm modern otobüslerden oluşan bir araç filosuna sahiptir. Bunun haricinde firma gerçekleştirdiği dönemsel kampanyalar ve sürprizler vasıtasıyla yolcularıyla iletişimini daha da güçlendirmeyi ve memnuniyet yaratmayı sürdürmektedir.
 
 İyigün Çarşamba Turizm, otobüsleri evinizdeki koltuğun rahatlığına sahip dizaynda koltuklarıyla kapılarını açmaktadır. Bu sayede seyahatiniz esnasında TV izlerken yüksek konforu en üst seviyede hissetmenize olanak tanımaktadır. Firma teknolojinin sunduğu tüm olanakları yolcularının iyi bir seyahat deneyimi gerçekleştirebilmesi adına tüm otobüslerinde kullanmaktadır.
 

 Sefer İkramı, Hizmet ve Programları

 
 Yolcularına son derece rahat bir seyahat imkanı sunmayı hedefleyen İyigün Çarşamba Turizm, yolcularına . sıcak-soğuk içecekler ikram etmektedir. Bunun yanı sıra tatlı-tuzlu ikramlarıyla açık büfe hizmetini de yolcularının hizmetine sunmaktadır.
 
 İyigün Çarşamba Turizm, seyahatlerinizi evinizin konforunda kahvenizi yudumlarken gerçekleştirebileceğiniz bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Araç içi sunduğu internet hizmetlerinden dilediğinizce yararlanabileceğiniz bir ortam sunmaktadır. Bu sayede seyahatiniz boyunca dilediğiniz müzikleri dinleyerek keyifli bir yolculuk yapmanız sağlanmaktadır.
 
 Ayrıca kendinizi yorucu bir seyahatte değil de evinizin konforunda koltuğunuza yaslanarak en sevdiğiniz dizinizi izleyeceğiniz rahat bir ortamda hissettiren bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Araç içerisinde son derece, geniş ekranlı koltuk arkası TV’ler bulunmaktadır. Bu tvler üzerinde bulunan usb girişleri kullanarak kendi özel arşivinizi den de yararlanabilirsiniz.
 
 İlkeli bir hizmet anlayışına sahip olan İyi Gün Çarşamba Turizm, misafirlerine daima güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu doğrultuda yerel bir işletme olarak başlattığı faaliyetlerini mümkün olduğunca kendi ilkelerinden uzaklaşmadan ve çağın gerekliliklerini yadsımadan yürütmeyi sürdürmektedir. Türkiye'nin Karadeniz Bölgesindeki zorlu yol koşullarına rağmen yolcularına son derece güvenli, konforlu, mutlu, çağdaş, zamanlı bir seyahat olanağı sunmaktadır.
 
 İyi Gün Çarşamba Turizm taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren güvenilir bir yapılanma olarak devam etmekte kararlı bir duruş göstermektedir. Firma bu anlamda sektöre yeterli, uzman, güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş ve yolcuların önceliklerini kavrayabilen nitelikte personeller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Türkiye'nin her noktasındaki yolculara kayıtsız ve şartsız ulaşmayı hedeflemektedir.

İyigün Çarşamba Turizm İletişim

Telefon: 0362 833 14 30
Website:

Adres:
Halispaşa Beylerce Mevkii Yeni Samsun Caddesi Çarşamba Otogarı No:22 Çarşamba/Samsun

İyigün Çarşamba Turizm Seferleri

İyigün Çarşamba Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İyigün Çarşamba Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok