Isparta - Osmaniye Otobüs Bileti

Isparta - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Öz Elbistan
  ISPARTA
  13:00
  OSMANIYE
  120 TL
 • Has Diyarbakır
  ISPARTA
  13:30
  OSMANIYE
  00:50
  110 TL
 • Isparta Petrol
  ISPARTA
  17:00
  OSMANIYE
  03:20
  110 TL
 • Cizre Nuh İtimat
  ISPARTA
  18:30
  OSMANIYE
  08:50
  120 TL
 • Metro Turizm
  ISPARTA
  19:00
  OSMANIYE
  06:35
  130 TL
 • Isparta Petrol
  ISPARTA
  19:00
  OSMANIYE
  05:20
  110 TL
 • Mardin Seyahat
  ISPARTA
  20:00
  OSMANIYE
  05:50
  100 TL
 • Ak Aksu Turizm
  ISPARTA
  21:00
  OSMANIYE
  08:20
  120 TL
 • Ben Turizm
  ISPARTA
  21:30
  OSMANIYE
  07:50
  110 TL
 • Isparta Petrol
  ISPARTA
  22:30
  OSMANIYE
  08:50
  110 TL
 • Seç Turizm
  ISPARTA
  22:30
  OSMANIYE
  09:50
  110 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  ISPARTA
  22:32
  OSMANIYE
  09:22
  120 TL

Isparta - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Metro Turizm
Mardin Seyahat
Öz Elbistan
Dilmenler Turizm
Isparta Petrol
Has Diyarbakır
Yeni Diyarbakır
Seç Turizm
Şanlıurfa Astor Turizm
Star Batman
Adıyaman Gülaras
Özlem Batman Turizm

Isparta Hakkında

Merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in memleketi olan ve onun sayesinde oldukça gelişmiş bir şehir olan Isparta, Akdeniz Bölgesinde bulunmaktadır.


Göller yöresinde bulunan Isparta’nın oldukça düzenli bir şehir yapısı vardır. Kızıldağ Milli Parkı ve Kovada Gölü Milli Parkı turistik açıdan en önemli alanları arasındadır. Gül yetiştiriciliği ile ünlü olan bu memleket 2016’da açıklanan Yaşam Kalitesi endeksinde birinci seçilmiştir.

Tarım ve hayvancılıkla geçinen bir nüfusu olan Isparta, 1992 yılında açılan Süleyman Demirel Üniversitesi sayesinde daha fazla refah sahibi bir kent olmuştur. Modern bir kent olmasına rağmen, gelenekselliğinden ödün vermeyen bir kültürel değere sahiptir.

Her geçen gün gelişen daha modern bir hale gelen Isparta kültür turizmi açısından da önemli bir şehir olmuştur ve sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Isparta - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  26°C
 • açık
  Per
  açık
  25°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  25°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  25°C
 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  24°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
0
Plaka
80
Telefon Kodu
328