Isparta Çorum Otobüs Bileti

Isparta - Çorum Otobüs Seferleri

 • Lüks Erova Turizm
  ISPARTA
  01:00
  ÇORUM
  12:16
  450,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ISPARTA
  18:15
  ÇORUM
  04:15
  400,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  ISPARTA
  23:00
  ÇORUM
  08:45
  300,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ISPARTA
  17:15
  ÇORUM
  03:30
  295,00 TL
 • Metro Turizm
  ISPARTA
  18:45
  CORUM
  04:30
  320,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Isparta - Çorum Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Kanberoğlu
Lider Anatolia Turizm
Metro Turizm
Mis Amasya Tur
Ulusoy Seyahat

Isparta - Çorum Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Isparta Çorum arası genellikle 11 saat 16 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Isparta Çorum arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Kanberoğlu, Lider Anatolia Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya Tur, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
Isparta Çorum otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Isparta Çorum otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Isparta Hakkında

Merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in memleketi olan ve onun sayesinde oldukça gelişmiş bir şehir olan Isparta, Akdeniz Bölgesinde bulunmaktadır.


Göller yöresinde bulunan Isparta’nın oldukça düzenli bir şehir yapısı vardır. Kızıldağ Milli Parkı ve Kovada Gölü Milli Parkı turistik açıdan en önemli alanları arasındadır. Gül yetiştiriciliği ile ünlü olan bu memleket 2016’da açıklanan Yaşam Kalitesi endeksinde birinci seçilmiştir.

Tarım ve hayvancılıkla geçinen bir nüfusu olan Isparta, 1992 yılında açılan Süleyman Demirel Üniversitesi sayesinde daha fazla refah sahibi bir kent olmuştur. Modern bir kent olmasına rağmen, gelenekselliğinden ödün vermeyen bir kültürel değere sahiptir.

Her geçen gün gelişen daha modern bir hale gelen Isparta kültür turizmi açısından da önemli bir şehir olmuştur ve sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir.

Çorum Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum

Çorum otogarından şehir merkezine ulaşım için halk otobüsleri ve servislerle ulaşımın sağlanması mümkündür. Belediyenin servislerinin bulunduğu otogardan her yarım saatte bir şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Yerel otobüs firmalarıyla en uygun otobüs bileti alarak ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara taksi çağırmak için merkezden çağırabilirsiniz. 0364 225 34 05 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz ve kısa sürede gitmek istediğiniz yere trafik engeline takılmadan gidebilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça yüksektir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı yerel ve ulusal otobüs firmalarının merkeze servisleri vardır. Ayrıca bazı otobüsler otogara ilçe ve köylere uğrayabilmektedir. Bunun için otobüs firmanızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.


Belediye Servisleri ile Ulaşım

Çorum belediyesinin her yarım saatte bir merkeze ücretsiz servis hizmeti vardır. Belediye otobüsleri, yeni otogara girmemektedir.

En Popüler Isparta - Çorum Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -6°C

Haritada Çorum

Çorum Hakkında

Nüfus
525.180
Plaka
19
Telefon Kodu
364