Es Es İsmail Ayaz Online Otobüs Bileti

Es Es İsmail Ayaz En Popüler Otobüs Seferleri


Es Es İsmail Ayaz Hakkında

Es Es İsmail Ayaz

Babasının şehit olması üzerine onun adını alan İsmail Ayaz, o zamanlar Türkiye’ye yeni gelen Mercedes’lerden 1-2 tane alarak şehirlerarası otobüsçülüğe adım atmıştır. Kendi adına oluşturduğu firmasını, Eskişehir merkez yaparak, Bursa ve İstanbul arası seferleri ile işletmeye başlamıştır. 1962 yılında ise kendi adına oluşturduğu “Ayaz Turizm” acente belgesini alarak şehirlerarası ve yurt dışı turlarına başlamıştır. Her geçen gün araç filosunu ve müşterisini büyüten firma, pek çok ile ulaşım hizmeti vermektedir.
 

Hizmet ve Programları


İsmail Ayaz aynı zamanda devamlı müşterileri adına ve bu firmayı tercih eden bireyler adına, aldıkları yolculuklardan indirim sağlayabilmeleri adına Vip Card oluşturmuştur. Bu kartı çıkartan kullanıcıları belirli bir seyahatten sonra bedava bilet alma hakkı sağlayan firma, müşterilerin her yolculukları için ekstra puan ve bakiye yüklemesi yapmaktadır. Her bilet alımında %10 indirim sağlayan Vip card sayesinde bu puanlar birikmekte, bir bilet fiyatına ulaştığında ise bedava bilet alımı yapılabilmektedir.

Aynı zamanda firma, yolcularına birbirinden farklı imkânlar da sağlamaktadır. Araçlarda 220 volt priz, kablosuz internet ve her koltukta televizyon bulunmaktadır. Bunların dışında yolcuların rahat etmesi adına yastık ve battaniye servisi de isteyenlere yapılabilmektedir. Araç içi servis olarak ise sıcak ve soğuk içeceklerin yanında, tatlı ve tuzlu yiyecek ikramları da bulunmaktadır. Bunların yanında isteyen yolcuların tercih edebileceği tek kişilik VİP koltukları da bulunmaktadır.
 

Seferleri

 

Merkezi Eskişehir ‘de olan İsmail Ayaz, Türkiye’nin pek çok bölgesine seferler düzenlemektedir. Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerindeki pek çok şehre seferler düzenleyen firma, İstanbul’a her gün 2 saate bir hizmet vermektedir. Bunun yanında Antalya, Isparta, Sakarya, Muğla ve Gebze gibi birçok şehire sefer düzenleyen firmanın en sık sefer oluşturduğu şehir İstanbul’dur.
 

Otobüs filosu

 

Yaklaşık 55 senedir müşterilerine hizmet vermeyi amaçlayan firma, 25 araç filosu ile ulaşımlarını gerçekleştirmektedir. Mercedes ve farklı modellerde araba markaları tercih eden firmanın kendisine ait 2 adet aracı bulunmaktadır. Geriye kalan 22 araç kiralık olarak firmaya hizmet etmektedir. Kendisine ait araçlar ise Starline ve Konfor plakalı araçlarıdır.

Es Es İsmail Ayaz İletişim

Telefon: (0242)-331-00-11
E-Posta: info@ismailayaz.com.tr
Website:

Adres:
Eskişehir Otobüs Terminali, No: 26, Eskişehir

Es Es İsmail Ayaz En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Es Es İsmail Ayaz Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok