İpek Turizm Online Otobüs Bileti

İpek Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


İpek Turizm Hakkında

İpek Turizm

Kayseri merkezli, geçmişi oldukça eskiye dayanan, köklü bir otobüs firmasıdır. Sahibi Derviş BİNBOĞA’ dır. Bulunduğu bölgede ilk otobüs firması olarak da bilinir.
 

HİZMET ve PROGRAMLARI

  • Otobüs seferlerinde başlangıç olarak hoş bir karşılama ve sefer hakkında bilgi verilerek konuklara ortalama seyahat süreleri mola yerleri ve otobüs personeli hakkında bilgi verilerek misafirlik süreciniz başlar.
  • Hareketten yarım saat sonra ilk ikramlar başlar. Meyve suyu, cola, kahve, çay, içecek seçenekleri olarak sunulmakta. Bir tatlı kek tarzı ve bir de tuzlu ikram seçeneği ile konuklarına hitap etmektedir.  Üstelik otobüs tavanında bulunan ikaz düğmeleri ile her daim açık büfe olan bu ikramlardan faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde birde mola sonrası ikramlar sunulmaktadır.
  • Otobüsleri artık günümüz şartlarına göre dizayn edilmiştir. Wifi, koltuk arkaları tv, hafızadan film izleme; yerli yabancı seçenekleri, belgeseller, her türde müzik alternatifi bulabilirsiniz. Ayrıca kendi usb bellekleriniz ile dilediğiniz tarzda film ve müziğinizi de özgürce izleyip dinleyebilirsiniz. Kulaklıkları da yolculuk öncesi dağıtılıp yolculuk bitiminde toplanmaktadır.
  • 2+1 koltuk seçenekleri ile donatılmış bazı otobüslerinde tek başına yolculuk etmek isteyen konuklarına da özel bir hizmet sunmaktadır.
 

SEFERLERİ

Genel merkez Kayseri olması sebebiyle Kayseri’ de kendilerine ait özel bir terminalleri bulunmaktadır. Şehir içinde servisleri ile konuklarını belirli noktalardan toplayıp önce kendi özel terminaline getirmektedir. Oradan Kayseri terminaline geçen otobüs buradan saatinde hareket etmektedir. Başlıca seferleri Kayseri’den batıya ve güneye olmak üzere  Ankara, Adana, İstanbul ve Mersin’e günde 2 sefer  Hatay, Eskişehir, Osmaniye, İzmir, Denizli, Muğla, ve bu güzergahlardaki diğer illere günde 1 seferleri vardır.
 

DİNLENME TESİSLERİ

Binboğa Dinlenme Tesisleri:  Ankara yolu üzerinde Keskin mevkiinde bulunan Firma sahibine ait bir tesistir. Hediyelik eşyalar, ücretsiz yıkama hizmeti, fast-food yiyecekleri, mescit, ve ücretsiz lavaboları ile  nezih bir yerdir.

Yüceller Dinlenme Tesisleri: Eskişehir Sivrihisar mevkiinde bulunan sıcak yemek seçenekleri ile geniş yelpazede hizmet vermektedir. Akaryakıt istasyonu mescit ve lavaboları mevcuttur.
 

OTOBÜS FİLOSU

Travego, Setra ve Mitsibushi markalı 14 adet otobüs ile hizmet vermektedir.

İpek Turizm İletişim

Telefon: 444 38 38
E-Posta: bilgi@ipekturizmkayseri.com
Website:

Adres:
Belediye Otogarı, No: 10, Kocasinan, Kayseri

İpek Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İpek Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok