İnan Turizm Online Otobüs Bileti

İnan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


İnan Turizm Hakkında

İnan Turizm

İnan turizm genel merkezi Niğde’de bulunan, 1959 yılından bu yana hizmet veren bir yolcu taşıma firmasıdır. Kurulduğu ve hizmet vermeye başladığı tarih itibariyle Türkiye’nin en eski firmalarından biridir. İlk kurulduğu tarihlerde yalnızca Ankara ve İstanbul odaklı sefer yapan şirket, günümüzde birçok şehre yolcu taşıma hizmetini üstlenmektedir.
 

Hizmet ve programları

 
İnan birikim kart; firmanın sürekli yolculuk yapan müşterilerine özel çıkarmış olduğu indirim kartıdır. Yolculuk ettikçe puan biriktirir ve yaklaşık 10 kez yolculuk etmiş müşterilerine 1 kez bedava yolculuk hediyesi kazandırır. Bu kartı edinmek için yazıhanelerine başvurmak, indirimden yararlanabilmek için ise her bilet satın alımınında kartı kullanmak yeterlidir.
 
Yiyecek ve içecek servisi; içecek olarak çay, kahve, meyve suyu, kola çeşitlerini, yiyecek olarak bisküvi, kraker, kek, yazın dondurma çeşitlerini müşterilerine sunmaktadır. Servis ettiği ürünlerin son kullanma tarihine özen gösteren çalışanlara sahiptir.

Otobüs özellikleri; Mercedes travego, Mega Man, Mega Fotune başlı başına kullandıkları otobüs markaları olup, bu otobüslerin büyük çoğunluğu 2015 ve 2016 modeldir. Bünyesinde 30’a yakın şehirlararası otobüs filosu barındırır.

Koltuk düzeni ve aksesuarları; 2+1 koltuk düzeni kullanılmaktadır. Koltukların herbirinde lcd ekran, wifi, 2 adet şarj prizi bulunmaktadır. Lcd ekranda hem televizyon izlenebilir hem de oyun oynamak, müzik dinlemek, film izlemek gibi aktiviteler sağlanabilir.
               
Seferleri
 
Ana kalkış merkezi Niğde olan firma, Niğde istikametinden Adana, Aksaray, Ankara, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmit, Sakarya, Konya ve Yalova şehirlerine hareket etmektedir.  Niğde’den Ankara’ya 01.00, 08.15, 09.30, 10.00, 12.00, 14.30, 17.00 saatlerinde olmak üzere toplam 7 sefer düzenlenmektedir. Bir diğer büyük şehir İstanbul’a ise 09.30 ve 19.00 saatlerinde 2 kez sefer düzenlenmektedir.
 

Konakladığı bazı tesisler

 
Koçhisar Dinlenme Tesisleri:  Şerefli koçhisar ve Ankara arasında yer alır. İçerisinde market, hediyelik eşya dükkanları, WC, restoran  bulunur.

Nasrettin Hoca dinlenme tesisleri:  Firmanın Bursa – Niğde istikametinde kullandığı tesisin adıdır. Eskişehir – Ankara  arasında yer alır. İçinde yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacağı restoran, Wc, çay ocağı, market, hediyelik eşya gibi alanlar mavcuttur.
 
 

İnan Turizm İletişim

Telefon: (0312)-444-00-37
Telefon: 03122240151
Telefon: 03882131311
Fax 3122240686
E-Posta: inan@inanturizm.com.tr
Website:

Adres:
Ankara Otogarı, Aşti, No: 51, Ankara

İnan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İnan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok