Iğdır - Osmaniye Otobüs Bileti

Iğdır - Osmaniye Otobüs Seferleri

 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  IĞDIR
  07:31
  OSMANIYE
  23:21
  130 TL
 • Öz Diyarbakır
  IĞDIR
  08:15
  OSMANIYE
  00:05
  140 TL
 • Vangölü Turizm
  IĞDIR
  11:00
  OSMANIYE
  110 TL
 • Star Diyarbakır
  IĞDIR
  11:00
  OSMANIYE
  130 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  IĞDIR
  11:30
  OSMANIYE
  03:20
  110 TL
 • Öz Diyarbakır
  IĞDIR
  12:00
  OSMANIYE
  03:50
  140 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  IĞDIR
  12:30
  OSMANIYE
  03:20
  150 TL
 • Yeni Diyarbakır Seyahat
  IĞDIR
  13:59
  OSMANIYE
  05:49
  110 TL

Iğdır - Osmaniye Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Öz Diyarbakır
Vangölü Turizm
Has Bingöl
Star Batman
Star Diyarbakır
Cesur Bingöl
Has Diyarbakır
Yeni Diyarbakır

Iğdır Hakkında

Aras nehrinin doğal güzelliğinin en iyi şekilde yer aldığı Iğdır, tarım ve hayvancılıkla geçinen bir kenttir. kentte turizm açısından gelişmiş bir ekonomi yoktur.


Un, çikolata ve bisküvi fabrikalarının bulunduğu Iğdır’da tarımsal üretimden sağlanan maddelerin işlendiği fabrikalar yoğunluktadır. Iğdır’da tuz mağaraları, Karasu ve eski tarihi kalıntılar bulunmasına rağmen, pek bir turistik çekiciliği yoktur.

Bölgeye hava yoluyla da ulaşım sağlanmaktadır. Bu nedenle kayısı, kiraz ve şehrin simgesi olan leylekler dışında pek dikkat çeken bir kent değildir. Iğdır, üniversitesi ile hareketlenmeye çalışmıştır ve az da olsa öğrenciler şehrin ekonomisini canlandırmıştır.

Iğdır kentinin en iyi şekilde gezilebilmesi için bir iki gün yeterli olacaktır. Genelde ekonomik açıdan uygun fiyatlara sahip olan Iğdır, çevre illerden geçiş noktası olarak kullanılmaktadır.

Osmaniye Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye

En uygun otobüs bileti alıp Osmaniye iline ulaşan kişiler, merkeze nasıl ulaşabilecekleri konusunda birçok alternatife sahiptir.

Şehir dışında yer alan otogar, otobüs, minibüs, servis ve taksilerle ulaşılabilir bir konumdadır. Otogara ulaşım için otobüs geliş gidiş saatleri esas alındığı için 24 saat ulaşım hizmeti verildiğini söyleyemeyiz. Bu nedenle yakın yerlere daha kolay bir şekilde ulaşımın sağlanması mümkün olmaktadır.

Uzak köylere şehir merkezine giderek aktarmalı olarak farklı ulaşım alternatifleri tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye otogarında bir taksi durağı olmadığı için, merkezden otogar taksi olarak hizmet veren taksi durağı (0328) 814 42 16 numarasından aranarak taksi talep edilebilir. Uzak mesafelerde taksi ücretleri fazla olacağından, şoförle görüşebilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Para ve biletin geçeri olduğu belediye otobüsleri en ekonomik ulaşım araçları arasındadır. Sabah 6 ve akşam 23 sularına kadar ulaşım hizmeti veren belediye otobüsleri, her 20 dakikada bir otogara karşılıklı seferler düzenlemektedir.

Otobüslerle şehir merkezine giderek, şehir merkezinden her ilçe ve köye ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle her zaman en pratik çözümler arasında yer alan belediye otobüsleri sık sık tercih edilmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Yolculuk ettiğiniz otobüs firmasından şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz için ücretsiz olan servis hizmetlerinin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bunun için firmayla iletişim geçerek, servislerin nereden kalktığını, hangi güzergaha gittiğini ve saatlerini öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Osmaniye kentinde bazı bölgelere ulaşım minibüsler yani dolmuşlarla sağlanmaktadır. Mesafeye göre göre belirlenen dolmuş ücretleri 1.5 TL ve 10 TL arasında değişmektedir ve dolmuşlar da otobüsler gibi belirli bir saate kadar servis yapmaktadır. Otogardan otobüse
binerek, şehir merkezine ulaşıp, şehir merkezinden gideceğiniz ilçe ya da köye dolmuş olup olmadığını öğrenebilirsiniz ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Iğdır - Osmaniye Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Osmaniye Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  3°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  3°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  5°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cum
  orta şiddetli yağmur
  6°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -2°C

Haritada Osmaniye

Osmaniye Hakkında

Nüfus
0
Plaka
80
Telefon Kodu
328