Huntur Online Otobüs Bileti

Huntur En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Huntur Hakkında

Huntur

Huntur Sadık Özkılıç tarafından kurulmuştur. İlk olarak Avar Turizm Seyahat acentesi olarak yola çıkan firma, sonrasında Huntur olarak yolcu taşımacılığına devam etmektedir. Huntur kuruluş tarihi 1969 yılı gibi eski bir tarihe sahiptir. Günümüzde ise şirket yönetimini Muzaffer ve Erhan Özkılıç gerçekleştirmektedir.

Hizmet ve Programları

Turizm şirketinin Genel Merkezi İstanbul’dur. Sunmuş olduğu hizmette İstanbul’da çok sayıda şube açarak, yolculara erişimi sağlamıştır. Kartal, Gebze, Darıca, Avcılar, Büyük İstanbul Otogar, Güneşli gibi İstanbul’un farklı lokasyonlarında da şubesini açmıştır.

Otobüs İmkanları;

Yolculuk sırasında erişebileceğiniz çok sayıda seçenek var. Her iki koltuk için bir tane priz verilmiştir. Bunun dışında USB’ler üzerinden de telefonlarınızı şarj etmeniz mümkün. Koltukların arka bölümlerinde yer alan TV ekranları, her yolcu için özeldir. Bu alanda yer alan USB’leri kullanarak cihazları şarj edebilirsiniz. Ayrıca o ekrandan TV izleyebilir, müzik dinleyebilirsiniz.

Otobüs İkramları;

Konforlu bir yolculuk yapmanız için aynı zamanda Huntur ikramları da olacak. İkramlar sıcak ve soğuk olmak üzere iki çeşit içecek üzerinden yapılacak. Seçenekler arasından dilediğinizi belirleyebilirsiniz. Bunun dışında tatlı ve tuz yiyecekler de seçebilirsiniz. Muavinlerin yaptığı koridor kontrollerinde talepleriniz olması durumunda direkt olarak belirtebilirsiniz.

Seferleri

Farklı sefer saatleri, farklı sefer güzergahları sizlere sunuluyor. Tamamen sizin seçiminize göre hareket ediliyor. Huntur otobüs seferleri kapsamında Sofia, Ruse, Haskova, Rezgrad, Popovo var. Türkiye Bulgaristan arası yapılacak olan seferler için belirlenmiştir. Bunun dışında Türkiye’den kalkışlı olan çok sayıda seferde Yalova, Çorlu, Aksaray, Laleli gibi varış noktaları da olacak.

Türkiye içi seferler;

Türkiye’nin hemen hemen her noktası için seferler düzenleniyor. Direkt olarak biletlerinizi temin ederek, bu turizm acentesi ile güvenli ve konforlu yolculuk etme imkanını değerlendirebilirsiniz. İstanbul, Eskişehir, Antalya, İzmir, Bursa gibi şehir merkezlerinin en popüler seferler olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye içinde yapılacak olan yolculuklar için online olarak biletinizi temin etmeniz mümkün.

Ülkeler arası seferler;

Çoğu zaman yolculukların Bulgaristan kalkışı ya da Bulgaristan varışlı olduğunu söyleyebiliriz. Bakıldığında, Bulgaristan’ın hemen hemen her noktasına düzenlenen seferler var. Bu seferleri değerlendirerek, ülkeler arası yolculuğunuzun otobüs ile güvenli şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Huntur Servis;

Belirlenmiş olan seferler arasında aynı zamanda Huntur servis de olacak. Sizin için özel olarak gittiğiniz şehirlerde servis hizmeti sayesinde ulaşımın çok daha hızlı ve güvenli olması sağlanacak. Bunun için örnek olarak Bursa servis güzergahı verilmiştir. Kestel – Millet – Yunuseli – Hürriyet – Bağlarbaşı – yenibağlar – Görükle – Üçevler güzergahı belirlenmiştir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri kapsamında sunulan bir hizmet yok. İşletine bir dinlenme tesisi – konaklama tesisi bulunmuyor. Ancak Huntur şehirlerarası konaklama tesisleri için molalarda özel tesislerde yer alınması söz konusu. Otobüs için ayrılmış olan özel alanlara araç park edilerek, ihtiyaçlarınızı karşımanız sağlanıyor.
Tuvalet, lavabo gibi ihtiyaçların karşılanmasının yanı sıra; mescit, restoran, market gibi taleplerinizin de karşılanıyor olduğunu göreceksiniz. Güvenlikten ve nitelikten ödün verilmeden, en güzel tesisler mola için seçilecektir.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan araçların modelleri, otobüs filosunda yer alan araçların sayısı gibi bilgiler verilmiyor. Ancak bilmeniz gereken Huntur otobüs filosu için mümkün olduğunca yüksek kalitede araçların seçiliyor olması. Yapılacak olan uzun yolculuklarda herhangi bir sorun yaşanmadan, güvenliğinizin ve konforunuzun sağlandığı araçlar olmasına dikkat ediliyor. Otobüs filosunun tamamında teknolojik yeterliliği olan araçların yanı sıra, bagajın da büyük olmasına dikkat ediliyor. Müşteri memnuniyetinin sağlanacağı araçların tercih edilmesine dikkatle özen gösteriliyor.

Huntur İletişim

Telefon: (0554)-342-04-09
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı (126. Peron)

Huntur Seferleri

Bilgi bulunamadı!

Huntur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Huntur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok