Hatay Pan Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Pan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Hatay Pan Turizm Hakkında

Hatay Pan Turizm

Özpan Limited şirketi tarafından ellili yılların başlarında kurulan otobüs firması, gün geçtikçe büyük başarılara imza atmıştır.  Hatay-İstanbul otobüs seferleriyle başlayan Hatay Pan Turizm, zamanla uluslararası çalışmaya başlamıştır.

Yetmişli yılların başlarında uluslararası bir seyahat firması olarak, İstanbul -Hatay- Beyrut ( Lübnan ), 1974 senesinde İstanbul -Hatay -Şam ( Suriye ), 1977 senesinde İstanbul - Hatay - Cidde -Riyad ( Suudi Arabistan ) otobüs seferlerine başlanmıştır. Hatay Pan Anonim şirketi olarak çıktıkları yola holding olarak devam eden firma, Hatay Özpan seyahat olarak da bilinmektedir.  Kaliteden ödün vermeyen, lüks ve konforlu otobüsleriyle yoluna devam eden Hatay Pan Turizm, seyahat konusundaki yenilikleri daima takip ediyor ve uygulamaya geçiriyor.

İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, Kayseri, Osmaniye, Adana, Niğde başta olmak üzere birçok il ve ilçeden Hatay (Antakya) seferleri için Hatay Pan Turizm tercih ediliyor. Firmanın filosunda, yüksek teknolojili ve son model araçlar yer alırken, her zaman müşteri memnuniyeti göz önünde tutuluyor.

Hatay Pan Turizm İletişim

Telefon: (0212)-658-39-11
Telefon: 03262276135
Telefon: 03262276137

Adres:
Haraparası, 31060 Antakya/Hatay

Hatay Pan Turizm Seferleri

Hatay Pan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hatay Pan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok