Has Muş Turizm Online Otobüs Bileti

Has Muş Turizm Hakkında

Has Muş Turizm

Has Muş Turizm, Muş merkezli olarak 2000 tarihinde kurulan bir otobüs firmasıdır. Has Muş Turizm, Muş ili başta olmak üzere çevre iller olan Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Malatya'ya da ayrıca seferler düzenlemektedir. Bu şehirlerin yanı sıra son zamanlarda Afyon ve Adana gibi büyük şehirlere de yolcu taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.
 
 Has Muş Turizm otobüs bileti alımları için online sistemi kullanabilirsiniz. Online sistem üzerinden gitmek istediğiniz şehirleri seçerek, size uygun saat ve tarihleri belirleyebilirsiniz. Online sistem üzerinden Has Muş Turizm tarafından düzenlenen tüm seferlere de ulaşmak mümkündür.
 

 Has Muş Turizm Seferleri

 
 Has Muş Turizm, kurulduğu andan itibaren farklı şehirlerde yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Şuanda 37 farklı durağı bulunan Has Muş Turizm, gün geçtikçe daha fazla şehre sefer düzenlemektedir. İlk olarak hizmet vermeye Muş şehrinden başlayan Has Muş Turizm, zamanla sefer sayısını ve sefer bölgelerini genişletmeyi başarmıştır.
 
 Her geçen gün daha fazla şehre ulaşım sağlayan Has Muş Turizm, uygun fiyatlar ile yolcu taşımacılık hizmeti vermektedir. Genel olarak Has Muş Turizm'in sefer düzenlediği şehirler şu şekildedir;
 
 -Malatya,
 -Muş,
 -Tatvan,
 -Van,
 -Solhan,
 -Bingöl,
 -Elazığ,
 -Bitlis,
 -Patlos ve Güroymak tesisleridir. Buralarda otogarlar üzerinde yolcu indirme ve bindirme işlemini yapan Has Muş Turizm, ilerleyen süreçte büyük şehirlere de gelmeyi amaçlamaktadır.
 

 Has Muş Turizm Donanımlı Araç Filosu

 
 Has Muş Turizm, ilk olarak Muş şehrinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Zamanla çevre şehirlere de ulaşım sağlayan Has Muş Turizm bugünlerde 37 farklı durağa ulaşım sağlamaktadır. Ulaşımlar esnasında herhangi bir sıkıntı ve güvensizlik olmaması adına en gelişmiş araçlardan faydalanmaktadır. Yolcu güvenliğine çok dikkat eden Has Muş Turizm, bu husus için en donanımlı araç filosu ile yolcu taşımacılığı yapmaktadır.
 
 Araçların tamamı yolcu taşımacılığı için tasarlandığından yolcular ulaşım esnasında büyük bir konfor elde etmektedir. Özellikle araç içlerinde çeşitli ikramlar ve profesyonel ekip tarafından yapılan servisler yolcuların daha rahat bir yolculuk yapmasını da sağlamaktadır.
 

 Has Muş Turizm Araç İçi Servisler

 
 Has Muş Turizm’in 20 yıllık derin tecrübesi sonucunda edindiği en önemli husus konfor ve güvenliktir. Yolcuların konforu için özellikle araç içlerinde oluşturdukları düzeneklere önem vermişlerdir. Araç içlerinde kişilere özel olarak koltuk ve yer tahsisi yapılmaktadır. Yolculuk esnasında güvenliği sağlamak için her koltukta emniyet kemeri ve uyarıcı sinyaller bulunmaktadır. Tüm bunlarla beraber araçta yolcuların keyifli vakit geçirmesi için çeşitli donanımlar da mevcut tutulmuştur.
 
 Has Muş Turizm’in araç filolarında yaptıkları en önemli donanımlardan birisi yolculuk boyunca hem uydu hem müzik hem de internet yayını vermesidir. Ayrıca usb girişler sayesinde çeşitli cihazlarınızı araç içlerinde kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Telefon kullanımın serbest olması ise yolculara ayrı bir konfor sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak çeşitli atıştırmalıklar profesyonel araç içi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
 
 

Has Muş Turizm İletişim

Telefon: 0436 212 51 67
E-Posta: info@hasmusturizm.com
Website:

Adres:
Sunay Mah. Muş Belediye Otogarı Muş Merkez, Muş

Has Muş Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Muş Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok