Has Muş Turizm Otobüs Bileti

Has Muş Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
70
Genel Merkezi
Muş
Kuruluş Tarihi
2000
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler Has Muş Turizm Otobüs Biletleri

has-mus-turizm 10 Haziran 2023
Bingöl Malatya 180 TL
10:00 13:30 Satın Al
has-mus-turizm 11 Haziran 2023
Elazığ Bingöl 150 TL
17:00 19:00 Satın Al
has-mus-turizm 16 Haziran 2023
Malatya Muş 249 TL
13:30 18:30 Satın Al
has-mus-turizm 10 Haziran 2023
Muş Malatya 250 TL
09:00 14:50 Satın Al

Has Muş Turizm Hakkında

Has Muş Turizm

Has Muş Turizm, Muş merkezli olarak 2000 tarihinde kurulan bir otobüs firmasıdır. Has Muş Turizm, Muş ili başta olmak üzere çevre iller olan Bingöl, Bitlis, Elazığ ve Malatya'ya da ayrıca seferler düzenlemektedir. Bu şehirlerin yanı sıra son zamanlarda Afyon ve Adana gibi büyük şehirlere de yolcu taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.
 
 Has Muş Turizm otobüs bileti alımları için online sistemi kullanabilirsiniz. Online sistem üzerinden gitmek istediğiniz şehirleri seçerek, size uygun saat ve tarihleri belirleyebilirsiniz. Online sistem üzerinden Has Muş Turizm tarafından düzenlenen tüm seferlere de ulaşmak mümkündür.
 

 Has Muş Turizm Seferleri

 
 Has Muş Turizm, kurulduğu andan itibaren farklı şehirlerde yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Şuanda 37 farklı durağı bulunan Has Muş Turizm, gün geçtikçe daha fazla şehre sefer düzenlemektedir. İlk olarak hizmet vermeye Muş şehrinden başlayan Has Muş Turizm, zamanla sefer sayısını ve sefer bölgelerini genişletmeyi başarmıştır.
 
 Her geçen gün daha fazla şehre ulaşım sağlayan Has Muş Turizm, uygun fiyatlar ile yolcu taşımacılık hizmeti vermektedir. Genel olarak Has Muş Turizm'in sefer düzenlediği şehirler şu şekildedir;
 
 -Malatya,
 -Muş,
 -Tatvan,
 -Van,
 -Solhan,
 -Bingöl,
 -Elazığ,
 -Bitlis,
 -Patlos ve Güroymak tesisleridir. Buralarda otogarlar üzerinde yolcu indirme ve bindirme işlemini yapan Has Muş Turizm, ilerleyen süreçte büyük şehirlere de gelmeyi amaçlamaktadır.
 

 Has Muş Turizm Donanımlı Araç Filosu

 
 Has Muş Turizm, ilk olarak Muş şehrinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Zamanla çevre şehirlere de ulaşım sağlayan Has Muş Turizm bugünlerde 37 farklı durağa ulaşım sağlamaktadır. Ulaşımlar esnasında herhangi bir sıkıntı ve güvensizlik olmaması adına en gelişmiş araçlardan faydalanmaktadır. Yolcu güvenliğine çok dikkat eden Has Muş Turizm, bu husus için en donanımlı araç filosu ile yolcu taşımacılığı yapmaktadır.
 
 Araçların tamamı yolcu taşımacılığı için tasarlandığından yolcular ulaşım esnasında büyük bir konfor elde etmektedir. Özellikle araç içlerinde çeşitli ikramlar ve profesyonel ekip tarafından yapılan servisler yolcuların daha rahat bir yolculuk yapmasını da sağlamaktadır.
 

 Has Muş Turizm Araç İçi Servisler

 
 Has Muş Turizm’in 20 yıllık derin tecrübesi sonucunda edindiği en önemli husus konfor ve güvenliktir. Yolcuların konforu için özellikle araç içlerinde oluşturdukları düzeneklere önem vermişlerdir. Araç içlerinde kişilere özel olarak koltuk ve yer tahsisi yapılmaktadır. Yolculuk esnasında güvenliği sağlamak için her koltukta emniyet kemeri ve uyarıcı sinyaller bulunmaktadır. Tüm bunlarla beraber araçta yolcuların keyifli vakit geçirmesi için çeşitli donanımlar da mevcut tutulmuştur.
 
 Has Muş Turizm’in araç filolarında yaptıkları en önemli donanımlardan birisi yolculuk boyunca hem uydu hem müzik hem de internet yayını vermesidir. Ayrıca usb girişler sayesinde çeşitli cihazlarınızı araç içlerinde kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Telefon kullanımın serbest olması ise yolculara ayrı bir konfor sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak çeşitli atıştırmalıklar profesyonel araç içi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
 
 

Has Muş Turizm İletişim

Telefon: 0436 212 51 67
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Sunay Mah. Muş Belediye Otogarı Muş Merkez, Muş

Has Muş Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Has Muş Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Has Muş Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Has Muş Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Has Muş Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Has Muş Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Has Muş Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Has Muş Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Has Muş Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Has Muş Turizm otobüs firması başlıca Bitlis, Elazığ, Malatya, Muş, Van şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 6 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Has Muş Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Has Muş Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

b****

****

11-10-2022

Güzel bir yolculuktu. Teşekkürler